Hodnocení Souboje hvězd II

Pohár České Pojišťovny pro Tatran končí. Gólem v prodloužení napínavého utkání v Mladé Boleslavi poslal do semifinále svůj tým Ondřej Fojta.

Zápas nezačal pro Tatran vůbec dobře. Již ve 30. vteřině vedla Boleslav 1:0 a v minutě 12. svítilo na tabuli děsivé skóre 3:0. O chvíli později byl ale faulován Tomáš Nushart a z přesilové hry vstřelil branku Filip Ullmann. V 15. minutě využil zmatku před boleslavskou brankou Milan Fridrich, který si pro sebe uzmul balónek a vyvěsil šibenici. 20. minuta přinesla vyrovnání, které na svá bedra vzal opět Milan Fridrich, když na přední tyč prostřelil domácího gólmana. Po hektické třetině tak bylo skóre srovnané, 3:3. A vzhledem k vývoji třetiny, mohly být s tímto výsledkem spokojeni především tatranští.

Ve druhé třetině poslal poprvé v zápase do vedení Tatran Marek Vávra, který využil skvělou přihrávku Ondřeje Riebauera. Ve 26. minutě již bylo ale opět vyrovnáno, když se trefil domácí Radim Křenek. Do konce třetiny se Boleslav ještě stihla znovu dostat do vedené zásluhou Tomáše Chrousta.

Třetí třetina přinesla 3 góly, 2 na straně Tatranu a jeden na straně domácích. Marek Vávra dorazil střelu Milana Fridricha a srovnal na 5:5. Milan Fridrich završil svůj hattrick o chvíli později, když zvyšoval na 6:5. Boleslav ale stihla vyrovnat a šlo se do prodloužení. V něm byl bohužel již po dvou minutách úspěšný Ondřej Fojta, který tak pro tento rok ukončil působení Tatranu v Poháru.