Junioři si vyšlápli na lídra soutěže

Úřadující mistr ČR zavítal na chodovskou tvrz, kde se potkal s aktuálním lídrem G2 ligy juniorů. Předváděná hra i samotný výsledek jistě potěšil srdce každého Tatraňáka.

Utkání na Jižním Městě začalo lépe pro chodovské, když jako první skórovali. Když se trefil Běloch, Tatran přispěchal s rychlou odpovědí v podobě Kopeckého branky. Přesně minutu na to skóroval Meliš a Tatran poprvé vedl.
Na začátku 2.třetiny se nechal vyloučit bývalý tatraňák Doubek a střešvičtí trestali v přesilovce, když Němeček propálil doslova, co se dalo. Už to bylo 3:1 pro Tatran a to ještě nebyl konec! Po faulu Huška měli domácí výhodu stáhnout náskok Tatranu, ale Meliš předvedl úchvatné sólo, obkroužil branku a v oslabení skóroval-radost pohledět!
Poté skóroval opět Němeček a Pixa a na výsledkové tabuli svítilo 6:1 pro Tatran. Nutno říct, že brankář Blaha nás podržel skvělými zákroky. Poté si vzal míček do vlastnictví Tlapák a předvedl únik a zakončení z říše snů! Co přišlo poté nikdo nečekal, zakončení Tomáše Vondrušky vzalo všem diváků dech, zakončení na bližší a jednou rukou bylo úžasné a tím poslal Mucka na párek do bufetu. Na kosmetických 2:8 upravoval za domácí Plíhal. Blaha ale držel celý zápas Tatranské juniory skvělými zákroky až tím přiváděl hráče domácích k šílenství. Tatran udržel vedení o 5 branek a suverénně vyhrál nad rivalem z Chodova.