Marek Vávra rozdrtil Vítkovice

Zápas s úřadujícím mistrem měl pod taktovkou střešovický sniper Marek Vávra. 4 góly dal a na 5. exkluzivně nahrál!

This text will be replaced

3. minuta a Marek Vávra skóruje poprvé. Nádhernou nahrávku Jana Natova trefuje na zadní tyči ze vzduchu za záda hostujícího gólmana.Utekla půl minuta a Marek Vávra skóruje podruhé. Tentokrát krásnou taženou střelou na bližší tyč. 2:0! V deváté minutě se skóre měnilo již potřetí. Rychlý únik Marka Deutsche doráží Miroslav Mayer. 17. minuta nabídla neskutečnou podívanou. Kombinace, kterou vybojovaným balónkem zahájil Jan Kolísko, skončila gólem jmenovaného. Jan Kolísko vybojoval balón, který získal Jan Natov, ten vzduchem nahrál krosovou nahrávkou na Marka Vávru, který ze vzduchu za zády nahrál do úplně prázdné brány Janu Kolískovi. Ten se nemýlil a skóre se zvýšilo již na 4:0! Do konce třetiny stihli domácí vstřelit ještě jeden gól, autorem byl Mikuláš Komárek, který trefil mezeru pod rukou hostujícího gólmana. Po první třetině byl tedy stav 5:0 a v šatně domácích panovala nadprůměrná spokojenost, jak se skóre, tak s výkonem.

Druhá třetiny byla na góly o poznání skoupější, padl pouze jeden, a to do sítě domácích. Ti přestáli dvě vyloučení během několika minut bez gólu, třetí ovšem Vítkovice se štěstím proměnili.

Ve třetí třetině již bylo opět k vidění gólů více, celkově 4! Gólově ji zahájil, jak jinak, Marek Vávra, který vymetl pavučiny ze šibenice branky hostí. Na jeho gól Vítkovice odpověděli záhy, a tak bylo potřeba vstřelit další. V tomto zápase to nebyl pro Marka Vávru problém. Zvýšil na 7:2! Vítězství pečetil do prázdné brány Jan Natov!

Zápas byl divácky velmi atraktivní i přes Vítkovickou osobní obranu, která tentokrát měla své trhliny.