Postup mladších žákyň do A-koše!

Sobotní ráno strávily mladší žakyně ve škole Campanus na Chodově.

Sestava: Dvořáčková (G), Herešová, Kubincová, Kramperová, Tovarová, Synková, Lovíšková

Tatran vs. Herbadent 7:4 (4:2, 3:2)
Do prvního zápasu s kvalitním soupeřem holky vstoupily na jedničku. Od první minuty se snažily plnit pokyny trenérů a po pěkných akcích jsme 7x skórovaly do soupeřovy branky. Po zápase si holky zhodnotily, jaké věci jim v zápase dělaly problém a na které se budeme soustředit v dalším průběhu turnaje.
Góly: Kramperová 2, Tovarová 2, Lovíšková 2, Synková 1

Tatran vs. Elite 7:7 (3:1, 4:6)
Holky z Elite na nás vlítly už od první vteřiny zápasu a byly velmi důrazné a i proto si připsaly první gól zápasu. Z prvního náporu jsme se zvládly oklepat a ješte do přestávky otočit zápas a navýšit skóre na 3:1. Do druhé poloviny jsme vstoupily lépe než do té první a minutu před koncem jsme vedly už 7:5. Pak se ale ukázalo, jak je ve florbale vše možné, soupeř do konce zápasu vstřelil 2 góly a srovnal tím stav utkání na konečných 7:7. I přestože konečný výsledek mrzí, tak holky splnily všechny tři body z minulého zápasu-zlepšily se v komunikaci, blocích i střelbě.
Góly: Tovarová 2, Lovíšková 2, Synková 2, Kramperová 1

Tatran vs. MB-Bousov 9:5 (5:4, 4:1)
Ve třetím zápase nás čekal tým z Mladé Boleslavi. Na konci první poloviny jsme dostaly pár gólů po osobních chybách. O přestávce jsme si vše vyříkaly a holky do poslední části vstoupily s chutí vyhrát a nastřílet co nejvíce gólů a z toho vznikl výsledek 9:5. V zápase se prosadily i naše dvě obránkyně Thea Kubincová a Anežka Herešová.
Góly: Tovarová 3, Lovíšková 2, Kramperová 1, Synková 1, Herešová 1, Kubincová 1

Tatran vs. Nové Strašecí 11:6 (5:3, 6:3)
Zápas o první místo měl z naší strany skvělý začátek. Za stavu 5:0 ale zase přišel krizový okamžik, kdy soupeř střílel gól za gólem. Holky to ale tentokrát zvládly a zastavily soupeře při stavu 5:3. Při samostatném úniku Barči Lovíškové byl nařízen nájezd a stejná hráčka ho proměnila. Toto byl zlomový okamžik, holky se zase rozstřílely a na časomíře svítil výsledek 11:3. Konec zápasu byl z naší strany opět v nižším tempu a do konce zápasu jsme obrdržely ještě 3 branky.
Góly: Tovarová 5, Synková 4, Lovíšková 2

Vydařený turnaj, na kterém jsme se učily z chyb z předchozích zápasů. Velkým pozitivem je, že se na gólech podílely všechny hráčky. Za 14 dní v A-koši!