Souboj neporažených

V článku najdete hodnocení včerejšího Souboje neporažených i videorozhovor s Janem Kolískem a jeho názory na tento zápas. Konečný stav zápasu: 6:1

Pražské derby, zápas červených krví nebo souboj neporažených, všemi těmito názvy by se dal pojmenovat včerejší zápas Tatranu se Spartou. Mimo všech těchto výjimečností byl opepřen ještě přítomností televizních kamer a vysíláním v televizi. Začátek zápasu vyšel Tatranu skvěle! Hned v 54. vteřině našel Jan Natov, krásnou nahrávkou, Filipa Ullmanna, který bez problémů zavěsil do branky domácích. 1:0

Již v prvních minutách bylo jasné, že se bude hrát pěkný florbal. Ve 4. minutě vyrovnal sparťanský Luka Časar přízemní střelou a stav byl opět nerozhodný. I nadále se hrál na pohled moc hezký florbal, ale gól padl až v 17. minutě. Vstřelil ho Jan Řehoř, který pumelicí od poloviny hřiště propálil sparťanského gólmana, který měl zakrytý výhled. Stav se v první třetině již neměnil, a tak se šlo do šaten za stavu 2:1 pro Tatran.

Druhá třetina byla na góly skoupá, padl pouze jeden. Postaral se o něj Marek Vávra, který zužitkoval přihrávku Petra Heřmanského a zvýšil na 3:1.

Ve třetí třetině padl gól po pěti minutách a zaznamenal ho Miroslav Mayer, když tečoval střelu Milana Fridricha. Od té doby již gólově úřadoval pouze Marek Vávra, který dal ještě dva góly a zkompletoval tak svůj hattrick. Ke konci zápasu jsme měli možnost vidět ještě dvě kontroverzní vyloučení tatranských, ale více se toho již nestalo, a tak skončil Souboj neporažených výsledkem 6:1 a výhrou hostujícího Tatranu.

Příští zápas čeká na tatranské muže již tento víkend, a to v sobotu v Jindřichově Hradci proti intelligence Bulldogs Brno.