Tatran Omlux Střešovice vs. Panthers Otrokovice

Utkání s Panthers přineslo pěkný počet branek i jednu kuriozitku...

Utkání s Otrokovicemi s sebou přineslo jednu velkou zajímavost. I přes konečný stav 12:2 se podařilo našemu A-Teamu prohrát jednu třetinu. Jednalo se o třetinu druhou, která skončila 2:1 pro otrokovické.

První třetina byla pod taktovkou Milana Fridricha! První gól vstřelil sám, na druhý nahrával Janu Natovovi a třetí opět vstřelil sám. Čtvrtou branku zaznamenal opět Jan Natov. Více branek v první třetině nepadlo, za zmínku stojí ještě vyloučení Filipa Ullmanna, po kterém bylo nařízeno trestné střílení. Tedy, vlastně ani ne tolik samotné vyloučení, ale spíše situace, po které rozhodčí rozhodli o trestném střílení. Toto trestné střílení, stejně tak jako následující přesilová hra, ale skončilo nevyužito a stav po první třetině tak byl 4:0.

Druhá třetina, jak již bylo zmíněno, skončila nepříznivým stavem pro Tatran. Nejprve otrokovičtí snížili na 4:1, po té Martin Richter vstřelil jedinou branku Tatranu v této třetině a následně snížili Otrokovice na 5:2. Za tohoto stavu třetina skončila, což znamenalo prohranou jednu z třetin, i přes celkové skóre 12:2.

Ve třetí třetině již ale úřadoval pouze Tatran a dostal se až na celkový počet dvanácti branek. Brankostroj zahájil Tomáš Nushart, který zakončil krásnou kombinaci a zužitkoval skvělou přihrávku Martina Richtera. Po skvělé práci celé čtveřice pak dokázal v oslabení zakončit ukázkovým blafákem do bekhendu Jan Kolísko. Zbytek utkání velmi ovlivnilo vyloučení otrokovického hráče na 5 minut. V této přesilové hře dokázal Tatran vstřelit 4 branky. O první a poslední se postaral Marek Vávra, o další Marek Deutsch a o třetí Ondřej Riebauer.

Více branek již v tomto utkání nepadlo a počítadlo skóre se tak zastavilo na stavu 12:2 pro Tatran, který tak Otrokovicím nadělil na cestu zpět slušnou nadílku.