Tatran má mečbol, rozhodnout může již v neděli!

Tři výhry v play-off v řadě! Tatranu chybí poslední výhra, aby postoupil do semifinále Tipsport Superligy. O tom, jestli se mu podaří přejít přes Bohemians v nejkratším možné termínu se dozvíme již v neděli.

Scénář z předchozích dvou duelů, kdy Tatran většinu zápasu prohrával a v závěru mohutným tlakem rozhodl, se neopakoval. V prvním "venkovním" utkání Střešovice tahaly za delší konec, výsledkem je výhra 9:4.

V desáté minutě otevřel skóre Marek Beneš po přihrávce Petra Brautfergera. Ten v zápase sehrál důležitou roli, poněvadž asistoval ještě na čtvrtý gól Střešovic. Následně ve dvaatřicáté minutě sám skóroval.

"Dnes jsme výborně zvládli první třetinu, polevení na druhé jsme naštěstí zvládli a pak už s přehledem přidali třetí bod v sérii," těšilo Luďka Beneše. Jeho sok, trenér Michal Jedlička z Bohemians, zase přidal: "Do zítřejšího zápasu musíme nastoupit s čistou hlavou a budeme chtít sérii prodloužit."

Tatran Střešovice, tým mladých florbalistů z Prahy 6, může rozhodnout hned ve čtvrtém utkání, které se odehraje v neděli. Znovu od dvou hodin. Znovu na Podviňáku!

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 4:9 (0:3; 1:3; 3:3)

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice| neděle 19. března od 14:00| Podvinný mlýn