Tatran nevyužil ani druhý mečboll, další šanci má ve čtvrtek

Ani druhý pokus o uplatnění mečbolu nebyl úspěšný. Tatran padl na domácí půdě, přesto neodehrál špatné utkání. Dle slov trenéra domácích, Luďka Beneše, se jedná o pravé play-off. Střešovice mohou sérii ukončit i příště, a sice ve čtvrtečním utkání na domácí půdě Bohemains.

Když to nejde, tak to nejde. Neuplynula ještě ani úvodní minuta a Střešovice již prohrávaly 0:1. Jaké překvapení, když Bohemians přidali druhou branku během minuty a půl od té první. "Dnes se nám povedlo na co jsme sáhli, těšíme se na další utkání, budeme bojovat dál a děkujeme fanouškům obou táborů za fantastickou atmosféru," rozplýval se Michal Jedlička po utkání.

Mládí Tatranu sice dělalo, co mohlo, aby ukázalo, že první dvě výhry v sérii, které Střešovice zlomily až v samotném závěru, nebyly náhodou. Dnes však nestálo štěstí při výběru Luďka Beneše. Ten to tak černě ale neviděl. "Důraznější hrou v začátku utkání se Bohemka dostala do dvoubrankového vedení, které jsme ani přes naší velkou snahu a dobrou hru nedokázali smazat. Je to pravé play-off, jedeme dál, ve čtvrtek další mečbol."

Po trefě Filipa Ullmanna Tatranu chyběl pouhý gól ke srovnání kroku s Bohemians, vyrovnání ale nepřišlo. Místo toho Martin Kisugite trefil míček ke vzdálenější tyči Kafkovy brány. Poté již snížení ze strany domácích nepřišlo. Ti ale stále mají mečbol a budou se ho snažit uplatnit již ve čtvrtečním duelu na Podvninném mlýnu. Snad již tento zápas bude tím, který mladý výběr posune do další části sezóny.

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 3:7 (2:3; 0:1; 1:3)

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice| čtvrtek 23. března, čas bude upřesněn| Podvinný mlýn