Tatran nevyužil mečbol, další šanci má v úterý

Vypadalo to již idylicky. Dva zápasy Tatran otáčel z nepříznivého stavu, až z toho bylo vítězství. Třetí duel pak byl jednoznačně v režii týmu Luďka Beneše. Mečbol, stav série 3:0 a vidina postupu do semifinále. Jen udělat ten poslední krok...

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 9:7 (4:3; 3:1; 2:3)

Poslední krok se zatím Střešovicím nepodařilo udělat. Od začátku tahaly za kratší konec provazu. Ano, to tady bylo již dvakrát a pokaždé s vítěznou tečkou pro tým z Prahy 6. Ne však tentokrát. Po první třetině soupeř vedl 4:3, po dalších dvaceti minutách bylo skóre již 7:4.

Rázem jsme v sedmašedesáté minutě. Stav 8:7 z pohledu Bohemians, Tatran zrovna snížil na rozdíl jediné branky. Ano, do konce zbývaly ještě více jak dvě minuty, přesto Deutschova rozjetá družina nezvládla duel otočit. V tom nejdůležitějším okamžiku tým oslabil Petr Heřmanský za špatné střídání. Mladičký tým ve snaze otočil skóre ve svůj prospěch i potřetí a s vidinou postupu do semifinále, špatně střídal a objevil se na hřišti v šesti.

A pokud Střešovice neměly inkasovat a naopak měly být tím týmem, který skóruje, vrátil by se Heřmanský až v čase 60:00. Jenže tak se nestalo, Bohemians dvanáct sekund před koncem duelu navýšili na 9:8. "Nepodařil se nám vstup do zápasu a i přes závěrečný tlak jsme nedokázali vyrovnat," byl nespokojen Luděk Beneš, trenér Tatranu. To jeho sok, Michal Jedlička, byl naopak spokojený. Jeho týmu se podařilo urvat první výhru v sérii. "Tatran do dnešního zápasu nevstoupil úplně koncentrovaně a byl za to po zásluze odměněn. Nám narostlo sebevědomí a těšíme se na další zápas."

5.ČF: Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians| úterý 21. března od 18:45| STODOLA Aréna

Tatran má možnost na opravu již v úterý 21. března, kdy doma odehraje páté utkání. V prostředí STODOLA Arény Střešovice může na druhý pokus získat kýžený čtvrtý postupový bod! Vyzýváme všechny Tatraňáky, doražte zítra do Stodoly a vytvořme společně stejně bouřlivou atmosféru, jako na prvním čtvrtfinále!