Tatran vs. Chodov

Tatran Omlux Střešovice vs. TJ JM FAT PIPE Chodov; 6:2!

V posledním utkání Supertýdnu se muži dokázali vrátit na vítěznou vlnu a porazili Chodov 6:2. Pěti body se blýskl Jan Natov!Jednalo se o divácky atraktivní zápas, i přes to, že ve druhé třetině nepadl žádný gól.

Zápas začal dobře. Po první třetině jsme vedli 2:0. Nejprve do šibenice trefil Jan Natov a po něm uklidil míček do sítě Marek Beneš, který zužitkoval skvělou nahrávku opět Jana Natova.

Jak již bylo předesláno, ve druhé třetině nepadl ani gól, nicméně hra byla divácky atraktivní, nahoru-dolu! Naše obrana však pracovala i nadále skvěle a Chodov nepouštěla do mnoha šancí.

První branku třetí třetiny vstřelil Marek Vávra! Na 4:0 zvýšil Miroslav Mayer, který tečoval střelu Radima Fořta. Pak se ale již střelecky probudil i Chodov a dvěma brankami v rozmezí pěti minut snížil na 4:2. Reakce ze strany domácího trenéra na sebe nenechala dlouho čekat a stahovalo se na dvě lajny. V 55. minutě vstřelil svůj druhý gól Jan Natov a v 57. minutě si opět zkusil i roli nahravače, když vstřelil gól Marek Vávra. Nic zajímavějšího se již do konce utkání nestalo a konečný výsledek Války o Prahu tak zněl 6:2 pro domácí Tatran Střešovice.