Tatran vs. Otrokovice

Zítra sehraje A-Team svůj poslední venkovní zápas, který startuje v 19:30 na otrokovickém Štěrkovišti.

Otrokovičtí panteři budou již tento pátek ve své aréně Štěrkovišti hostit v rámci 12. kola AutoCont extraligy aktuálně vedoucí tým tabulky Tatran Střešovice. Hosté ze Střešovic mají po odehraných jedenácti utkáních 31 bodů za 10 výher a jednu prohru v prodloužení. To jejich sok z Moravy se aktuálně nachází až na předposledním místě, kdy na výhru v základní hrací době stále ještě čeká.

Poslední vzájemné střetnutí vyznělo jasně pro hráče ze Střešovic, kteří Otrokovice před domácím publikem přehráli suverénně v poměru 12:2. Tatran má v současnosti skvělou formu, kdy před mistrovstvím světa skolil v lize během nabitého Supertýdne jak ambiciózní celek Mladé Boleslavi, tak i silný Chodov. Ve Vítkovicích pak padl až po samostatných nájezdech. K tomu se nyní bude znovu moci opřít o své reprezentany, kteří minulý týden vyválčili v Göteborgu světový bronz. Otrokovice se však rozhodně nebudou vzdávat nijak snadno. V posledním zápase porazily v prodloužení brněnské buldoky, díky čemuž jim jistě narostlo zdravé sebevědomí. V pátek se rozhodně bude na co dívat!