NOVĚ - Výjezdní utkání v Jindřichově Hradci - včetně sestřihu

Tatran Omlux Střešovice vs. intelligence Bulldogs Brno

6:4

This text will be replaced

Včerejší utkání v Jindřichově Hradci přineslo rychlý florbal plný osobních soubojů a rychlých nahrávek, ale také nehezké zákroky, které k florbalu nepatří. Celému utkání přihlíželo přes 440 diváků, což vytvářelo výbornou diváckou kulisu

Tatran začal utkání dobře a již od začátku zatlačil Bulldogs na svou polovinu. Ve 3. minutě ale přišla peripetie ve formě gólu brněnských, který zaznamenal Jakub Mendrek. Tatran se i nadále hnal za první brankou, v tom mu ale bránila osobní obrana Bulldogs kombinovaná s tvrdou hrou. V šestnácté minutě odskočili Bulldogs již na 2:0. Za pár minut ale snížil Jan Řehoř na 2:1 a opět vypadal stav o něco lépe.

Hned po začátku druhé třetiny ale Brno opět odskočilo na rozdíl dvou branek a vypadlo to na další tvrdý náraz Tatranu při výjezdním utkání. Po pár minutách ale odpověděl Miroslav Mayer dalekonosnou střelou a přibližně v polovině zápasu byl již stav srovnaný na 3:3, když se v přesilové hře prosadil Marek Deutsch. Druhá třetina ještě nabídla zcestný zákrok brněnského hráče na Martina Richtera, ze který obdržel červenou kartu, a Tatran měl výhodu pětiminutové přesilové hry.

Pětiminutová přesilová hra se protáhla i do třetí třetiny, kde ji využil Milan Fridrich a Tatran tak poprvé v utkání vedl, 4:3. Na 4:4 srovnával v 50. minutě Jakub Mendrek. Od té doby ale úřadovali již pouze tatranští. Jan Natov vrátil vedení na jejich stranu v 54. minutě a Marek Vávra využil přesilovou hru a zvýšil na konečných 6:4 v 59. minutě po nádherné přihrávce Martina Richtera.

Utkání přineslo divácky zajímavou podívanou a brněnští mohou litovat své nedisciplinovanosti, kvůli které inkasovali 4 góly po svých faulech. Tatran si tak dokráčel pro 5. vítězství v této sezóně a může být se svými 15 body spokojen.