neděle 25.1.2015
Tatran
17. kolo. kolo

Sestava Tatran Střešovice

4 útočník Nushart Tomáš 7 obránce Heřmanský Petr 10 obránce Deutsch Marek 13 útočník Mayer Miroslav 14 obránce Fořt Radim 17 útočník Komárek Mikuláš 19 útočník Riebauer Ondřej 20 útočník Kolísko Jan 21 útočník Vávra Marek 22 útočník Horký Miroslav 23 útočník Slavík Jakub 25 útočník Gruber Jakub 32 útočník Zavadil Jan 47 útočník Skřivánek Martin 69 brankář Kafka Tomáš 77 obránce Holčák Martin 88 útočník Natov Jan 97 brankář Rebro Michal

Sestava 1.SC Vítkovice

4 obránce Jankulár Petr 5 obránce Brus Pavel 8 obránce Heczko Filip 17 útočník Šebesta Jan 19 útočník Řezanina Lukáš 23 útočník Šebesta Jiří 34 útočník Pešat Lukáš 44 útočník Hájek Lukáš 46 brankář Rataj Jakub 53 útočník Bräuer Marek 55 obránce Hubálek Jakub 68 útočník Matejčík Marek 72 útočník Delong Adam 89 útočník Jousi Julius 93 útočník Matúš David 96 brankář Antoš Ondřej

Branky a nahrávky: 02:47 Marek Vávra (Jan Natov), 03:12 Marek Vávra (Marek Deutsch), 08:11 Miroslav Mayer (Marek Deutsch), 16:04 Jan Kolísko (Marek Vávra), 17:25 Mikuláš Komárek (Jakub Slavík), 47:40 Marek Vávra (Jan Kolísko), 53:23 Marek Vávra (Jan Natov), 59:10 Jan Natov (Jan Kolísko) - 39:13 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 48:36 Lukáš Hájek (Jan Šebesta).
Rozhodčí: Thomas Ellis a Janne Sjögren.
Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 201.
Střely na branku: 13:12.

Reportáž ze zápasu

Komentář trenéra Tatranu Martina Richtera - Dnes jsme využili nekoncentrovaný vstup Vítkovic do zápasu. Pak jsme soustředěně kontrolovali výsledek.Výborný výkon všech hráčů. Fantastický výkon trenéra. Zdravíme Jirku Jakoubka na dovolenou.
¨ Komentář trenéra Vítkovic Deuse Petra - V první třetině jsme vyrobili šest technických chyb, které Tatran dokázal nekompromisně potrestat. Rozhodla, ale druhá třetina ve které jsme dominovali, bušili do zatažené obrany a neproměňovali vyložené šance dostali jsme lekci z produktivity, musíme se z ní poučit.