
Tatran Summer Camp
O KEMPU
Jedinečný letní kemp na té nejvyšší úrovni!
Florbalisti a florbalistky mají jedinečnou možnost trénovat na nejvyšší florbalové úrovni v ČR. Starší kategorie si projde kompletní sportovní přípravou pod vedením těch nejkvalitnějších florbalových a kondičních trenérů.
PROGRAM
Vyber si ze 2 kategorií
Performance
Chceš trénovat jako juniorští mistři ČR? Chceš si vyzkoušet profesionální letní přípravu pod dohledem zkušených koučů? V tom případě je kategorie PERFORMANCE přesně pro tebe.
PRO FLORBALISTY A FLORBALISTKY NAROZENÉ V LETECH 2011-2015
KIDS
Rádi přivítáme jak florbalisty, tak i další sportovce! Pokud tě baví se hýbat a chceš zažít léto plné zábavy, s radostí tě na našem kempu přivítáme! Čeká tě spousta pohybových a sportovních her, základy gymnastiky a atletiky, a také samozřejmě florbal.
PRO MALÉ SPORTOVCE NAROZENÉ V LETECH 2015-2019
TRENÉŘI
Profesionální trenérský tým

Díky znalostem, zkušenostem a spolupráci našich trenérů posouváme každého sportovce na jeho cestě kupředu.

ZÁZEMÍ
Florbalová hala.
Regenerační zóna.
Hřiště s umělým povrchem.
Koupaliště a mnohem víc.
Špičková úroveň se základy Tatranské akademie
Vášeň pro sport je to, co chceme u všech dětí a mládeže probudit. Bezmála třicet let pracujeme v Tatranu na výchově mladých nadšenců. Naši trenéři se proto těší až stejný zápal předají všem, kteří si s námi přijedou užít léto
Tak co?
Chceš zažít pořádný letní kemp?
Stačí si jen vybrat ze 3 termínů
1. TURNUS – 30. 6. - 5. 7. 2026
Ubytovna: 9 490 Kč
Sálek: 8 490 Kč
Vlastní ubytování: 7 490 Kč
2. TURNUS – 20. 7. - 25. 7. 2026
Ubytovna: 9 490 Kč
Sálek: 8 490 Kč
Vlastní ubytování: 7 490 Kč
3. TURNUS – 27. 7. - 31. 7. 2026
Ubytovna: 8 490 Kč
Sálek: 7 490 Kč
Vlastní ubytování: 6 490 Kč

Potřebuješ poradit?
Kontakt
Pro více informací nás klidně kontaktuj přímo na mail: