VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 20.6.2018

LIVE: TATRAN V BRNĚ!

Celkem 11 týmů vyrazí v rozmezí 21. a 24. června do jihomoravské metropole Brna, kde je čeká již tradiční turnaj Hummel Open Game! Po vzoru naši švédské mise zakládáme živý článek, ve kterém můžete sledovat každý krůček našich týmů na turnaji! Začínáme 21. června!

19. ČERVNA

ROZDĚLENÍ DO BUSŮ:

BUS 1: (Elévové RED, Mlži RED, Mlži BLACK) Tlapák, Czeczinkar, Volák, Langer, Faltusová, Kučera M., Lovíšek Š., Matouš, Ohanka Š,, Schindler-Wisten, Škácha, Štěňha, Voňka, Weis, Žilka, Padevět Š., Kryl, Draslar V., Cabejšek, Carvan, Cibulka A., Čelakovský M., Himmel, Klement O., Krofta, Kroužek, Lovíšková, Marek, Matějka, Ohanka O., Péc, Petržilka, Prosa, Soukup, Šmídl, Klement K., Týc T., Draslar A., Máčalík, Hák, Kamarýt, Škoda, Humhal, Rada, Hradecký, Ryba, Motl, Boněk, Ibl, Pršala, Bulderbergs L., Hruška J. 

BUS 2: (Elévové BLACK, Mlžky, Mlži OPEN, Juniorky) Hudík, Novák, Drbalová, Brotánková, Šmídl, Michálek, Cibulka O., Cvačka, Klement V., Korbas, Kuthan V., Kuthan O., Lištiak, Minx, Rauš, Šamánek, Sitta, Lízalová, Skalická, Báčová, Křížová, Slabová, Zettelová, Hladíková, Koníčková, Skalická, Dvořáčková, Gocová, Novotná, Řehořová, Maurerová, Kubincová, Šulcová, Kriegler, Mastník, Minx, Píša, Petřík, Plachý, Benetka, Huk, Jirků, Barták, Quarles, Kříž, Stáhl, Kopecká, Prontekerová, Nádeníková, Chaloupková, Marko, Viplerová, Košvancová, Zelinková, Želízková, Benková, Pěnkavová, Zikmundová 

BUS 3: (Strži RED, Strži BLACK, Dorost) Brandová Dvořáček, Jedlička, Klápa, Kučera V., Mareš, Mochan, Padevět, Piskáček, Píše, Poch, Pravda, Pretl, Procházka, Švarc, Pelech O., Jurco, Brautferger, Eliáš, Hartl, Hruška D., Hruška F., Ionov, Konečný, Kučera A., Kún, Mužík, Řeháček, Rosa, Vašina, Malhocký, Lisa, Kotrč, Kouřil, Bubeník, Derevlanyj, Fous, Gajdoš, Hadamovský, Horák M., Jančík, Kočandrle, Levý, Linhart, Macura, Papoušek, Poláček, Rod, Bulderbergs J., Tomčo

Ještě 2x se vyspíme a @hummelopengame je tady! 🚩 #tatranvbrne

Příspěvek sdílený Tatran Střešovice (@tatranstresovice),


18. ČERVNA

Přátelé, kamarádi! 3 DNY! #tatranvbrne

Příspěvek sdílený Tatran Střešovice (@tatranstresovice),

17. ČERVNA

Už si nás všiml i oficiální facebookový profil turnaje Hummel Open Game! 

Dokáže tým mladších žáků navázat na úspěšnou turnajovou formu? Začínáme za 4 DNY!

16. ČERVNA

Na brněnský turnaj letos míří i někteří členové tatranské přípravky, kteří nastoupí v týmu Tatran Střešovice B12 BLACK!

15. ČERVNA

Letos míří na Hummel Open Game rekordní tatranská výprava čítající 11 týmů! Zbývá 6 dní!

14. ČERVNA

Zbývá týden! Těšíte se? 

12. ČERVNA

Známe termín odjezdu tatranské výpravy! Celkem 3 autobusy odjedou z Tatranu (Sibeliova 368) ve čtvrtek 21.6. v 6:30! Prosíme o dochvilnost, ať můžeme všichni vyrazit bez komplikací! :) 

11. ČERVNA

Co určitě nezapomenout s sebou? 2 kompletní sady dresů, florbalku, míček, sálovky (+ sportovní venkovní obuv), kartičku VZP, spacák, karimatku, hygienické potřeby 

6. ČERVNA: NOMINACE A ROZPISY 

Veškeré informace a kompletní rozpis zápasů naleznete na turnajovém webu na tomto odkazu!

ELÉVOVÉ RED (B11)

NOMINACE: Kučera, Lovíšek, Matouš, Ohanka, Pavlac, Schindler-Wisten, Škácha, Štěňha, Voňka, Weis, Žilka, Padevět, Kryl, Draslar, Cabejšek, Kuběna

ZÁPASY: ČT: 15:45 (Milevsko), 19:45 (Žďár n.S.), PÁ: 11:00 (Uherský Brod), 15:00 (Bulldogs Brno)

TRENÉŘI: Tlapák, Czeczinkar 

ELÉVOVÉ BLACK (B11)

NOMINACE: Cibulka, Cvačka, Klement, Korbas, Kuthan V., Kuthan O., Lištiak, Minx, Rauš, Šamánek, Sitta, Moravec, Šilhavík

ZÁPASY: ČT: 12:00 (Florbal MB), 16:45 (Hattrick Brno), PÁ: 8:00 (Havířov), 12:00 (Škorpioni Ostrava), 17:15 (Gullivers Brno B)

TRENÉŘI: Hudík, Brandová

MLADŠÍ ŽÁCI RED (B13)

NOMINACE: Draslar, Týc, Carvan, Cibulka, Čelakovský, Faltus, Himmel, Klement O., Krofta, Kroužek, Lovíšková, Marek, Matějka, Ohanka, Péc, Petržilka, Prosa, Soukup, Šmídl, Klement K. 

ZÁPASY: ČT: 15:00 (Žďár n.S.), 19:00 (Michalovice), PÁ: 11:00 (Gullivers Brno), 17:30 (Česká Lípa)

TRENÉŘI: Volák, Týc

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK (B13)

NOMINACE: Máčalík, Hák, Kamarýt, Škoda, Humhal, Rada, Fiala, Ryba, Motl, Boněk, Ibl, Pršala, Bulderbergs, Hradecký

ZÁPASY: ČT: 15:45 (Gama Košice), 19:45 (Sokol Pardubice), PÁ: 12:00 (Karviná), 17:30 (Pardubický výběr)

TRENÉR: Langer

MLADŠÍ ŽÁCI OPEN (B13)

NOMINACE: Stáhl, Kriegler, Mastník, Píša, Petřík, Plachý, Benetka, Huk, Jirků, Barták, Kříž, Quarles 

ZÁPASY: ČT: 15:45 (Gorily Plzeň), 20:30 (Sokol Pardubice), PÁ: 12:45 (TROOPERS), 17:30 (Šumperk)

TRENÉR: Šmídl

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (G13)

NOMINACE: Lízalová, Skalická, Báčová, Křížová, Slabová, Zettelová, Hladíková, Koníčková, Skalická, Dvořáčková, Gocová, Novotná, Řehořová, Maurerová, Kubincová, Šulcová. 

ZÁPASY: ČT: 14:15 (Šlitbořice Sokolnice), 17:30 (Znojmo), PÁ: 12:45 (Olomouc), 16:45 (Tigers JM)

TRENÉŘI: Drbalová, Brotánková

STARŠÍ ŽÁCI RED (B15)

NOMINACE: Jurco, Pelech, Dvořáček, Jedlička, Klápa, Kučera, Mareš, Mochan, Padevět, Piskáček, Píše Poch, Pravda, Pretl, Procházka, Švarc

ZÁPASY: ČT: 14:15 (Sokol Pardubice), 19:45 (Šumperk), PÁ: 11:00 (Lipník), 20:30 (Gullivers Brno B)

TRENÉŘI: Jakoubek, Poch

STARŠÍ ŽÁCI BLACK (B15)

NOMINACE: Kouřil, Kotrč, Brautferger, Eliáš, Hartl, Hruška, Hruška, Ionov, Konečný, Kučera, Kún, Mužík, Řeháček, Rosa, Vašina, Kotrč, Malhocký, Lisa 

ZÁPASY: ČT: 15:00 (Zlín Lions), 19:45 (FBC Ostrava), PÁ: 12:00 (FBC Liberec), 21:15 (Pardubický kraj)

TRENÉR: Menhart 

DOROSTENCI (B17)

NOMINACE: Linhart, Derich, Bubeník, Derevlanyj, Fous, Gajdoš, Hadamovský, Horák, Jančík, Kočandrle, Levý, Macura, Paoušek, Poláček, Rod, Wojnar, Tomčo, Polách 

ZÁPASY: ČT: 13:30 (Slavia Plzeň), 16:30 (FBC Slovácko), PÁ: 9:30 (Bulldogs Brno), 14:15 (Česká Lípa)

TRENÉR: Jakoubek

JUNIOŘI (B19)

NOMINACE: Kříž, Šimůnek, Chochlovský, Fišer, Husťák, Horák, Kreysa, Langer, Moravec, Navrátil, Piták, Salaďák, Šimeček, Švéda, Tůma, Havlas, Gašparík, Sádlo, Hušek, Stopka 

ZÁPASY: ČT: 18:15 (FBŠ Jihlava), 21:15 (Gullivers Brno), PÁ: 16:00 (Sokol Pardubice), 20:30 (IBK Södra Böhmen)

TRENÉŘI: Menhart, Škácha

JUNIORKY (G19)

NOMINACE: Chaloupková, Marko, Viplerová, Hermanová, Kopecká, Košvancová, Zelinková, Želízková, Pěnkavová, Zikmundová, Bačová, Benková, Štrbíková, Prontekerová

ZÁPASY: ČT: 17:30 (Židenice), 20:30 (FB Factor), PÁ: 8:00 (Vítkovice) 

TRENÉŘI: Michálek, Novák

 
Naši partneři