Tatran Střešovice » V září nás čeká OPEN AIR!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 14.6.2018

V září nás čeká OPEN AIR!

Informace o losovacím aktivu Tipspor Superligy pro sezonu 2018/19 a o akcích, které chystáme v úvodu blížícího se ročníku si přečtěte v článku!

V ZÁŘÍ NÁS ČEKÁ OPEN AIR!

Dnes proběhl v brněnském sídle Českého florbalu losovací aktiv Tipsport Superligy pro sezonu 2018/19! Úvodní kolo odehrajeme netradičně ve čtvrtek 6. září, kdy v domácím prostředí naší Stodoly vyzveme ACEMA Spartu Praha! Hned na druhé kolo však chystáme velkou pecku! Jako hostující tým se totiž v neděli 9. září zúčastníme utkání pod širým nebem, ve kterém změříme síly s FbŠ Bohemians! To vše proběhne na centrálním kurtu pražské Štvanice! Podrobnosti k akci obdržíte během následujících dní a týdnů, ale můžeme vám již teď slíbit, že je na co se těšit! 

KOMPLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ TIPSPORT SUPERLIGY 2018/19

Kompletní los všech nejen tatranských utkání je ke stažení ZDE ! Jak můžete vidět, úvod sezony je vzhledem k prosincovému Mistrovství světa ve florbale poměrně zhuštěný a čeká nás hned několik zkušeností s utkáním ve všední dny! Rozpis domácích utkání tak oproti minulým sezonám dozná drobných změn, ale my věříme, že to na diváckou kulisu, kterou byl schopen náš domácí sektor vytvořit nejen v minulé sezoně, nebude mít žádný vliv! 

 
Naši partneři