Tatran Střešovice » SPOLEČNĚ RYCHLEJI: Rozjíždíme spolupráci se Snipers Bratislava!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 1.7.2018

SPOLEČNĚ RYCHLEJI: Rozjíždíme spolupráci se Snipers Bratislava!

Jedním z hlavních cílů tatranského managementu pro následující sezonu je zintenzivnění spolupráce s našimi partnerskými oddíly skrze nově vzniklý projekt SPOLEČNĚ RYCHLEJI! Zároveň vám v následujících dnech a týdnech představíme nové členy našeho partnerského portfolia! Tím nejčerstvějším je slovenský klub Snipers Bratislava!

ROZJÍŽDÍME SPOLUPRÁCI SE SNIPERS BRATISLAVA!

Dnes jsme vám představili nový projekt SPOLEČNĚ RYCHLEJI! Prvním novým členem našeho portfolia partnerských klubů jsou Snipers Bratislava

Naše nově vzniklé česko-slovenské partnerství okomentoval šéftrenér tatranské akademie Martin Czeczinkar, který je za vznik a fungování projektu SPOLEČNĚ RYCHLEJI zodpovědný: "Spolupráci s Bratislavou vnímám jako velkou příležitost pro oba kluby. Doufám, že se nám podaří zorganizovat mnoho společných projektů a akcí, díky kterým se posunou všichni hráči a trenéři. Třešničkou na dortu kterou vnímáme je, že tato spolupráce může posunout i slovenský florbal. V září máme naplánovanou první společnou akci při které se těším na co nejvíce tréninků, debat s hráči a trenéry a seminář který zorganizujeme spolu s Jakubem Menhartem. V plánu máme na místě dotáhnout i projekt OpenCamps v Bratislavě." Martin samozřejmě vnímá i dobrou práci, kterou v Bratislavě odvádí: "Snipers Bratislava vnímám jako velmi dynamicky se rozvíjející klub s plnou mládežnickou strukturou. Zvídavost a hlad po nových sportovních i marketngových informacích na druhém setkání s Tomášem Chválou během Hummel Open Game mě opravdu mile překvapila!"

K nově vzniklé spolupráci se vyjádřil i šéftrenér Snipers Bratislava Tomáš Chvála: "Sme veľmi radi že sme sa stali partnerským klubom prave Tatranu, nakoľko každý rok hľadáme nové možnosti ako sa zlepšiť a ako zlepšiť podmienky pre našich členov a sme presvedčení že táto spolupráca nám v tom pomôže, a rovnako bude osožná aj pre Tatran. Tešíme sa že sa môžeme učiť od najlepších a už teraz sa pripravujeme na spoločné akcie aby boli na 100%."

ZÁKLADNÍ PILÍŘE A CÍLE PROJEKTU SPOLEČNĚ RYCHLEJI NALEZNETE ZDE!

 
Naši partneři