VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 5.7.2018

13 tatranských týmů se připravuje na Prague Games!

V termínu 11. - 14. července se Praha stane opět hlavním městem florbalu. Na Prague Games opět míří světová mládežnická špička a na turnaji nebude chybět ani 13 tatranských želízek v ohni! Mrkněte se na sestavy jednotlivých tatranských týmů a zápasy, které je čekají!

Do Prague Games 2018 je přihlášeno celkem 13 tatranských týmů! Většinu z nich čekají v úterý přípravná utkání a ve středu se již začíná naplno! Níže naleznete seznam všech týmů, nominace a rozpis zápasů. Kolik ze 13 týmů dokáže navázat na loňský úspěšný double v kategoriích B14 a B17? 


ELÉVOVÉ B12 ZUCASTNI SE

Nominace: Máčalík, Stáhl; Kamarýt, Škoda, Rada, Motl, Klement, Dofek, Cieslar, Kučera, Lovíšek, Škácha, Voňka, Žilka, Fiala

Rozpis zápasů: ÚT: Neuchatel United (12:00, ČVUT),  ST: SK Meťák ČB (8:40, Hamr), FBC Ostrava (17:20, Hamr), ČT: Floorball Köniz (10:00, Hamr)

MLADŠÍ ŽÁCI B12 XPS

Nominace: Pešata; Matouš, Čelakovský, Padevět, Cabejšek, Draslar, Kryl, Kuběna, Cibulka, Lištiak, Bulíř, Válek, Pavlac, Kriegler, Mastník, Doubek

Rozpis zápasů: ÚT: Floorball Köniz (9:00, Hamr), ST: FBŠ Hattrick Brno (11:20, Hamr), Florbal Chodov (15:40, Hamr), ČT: Florko Košice (TJ Ruzyně, 12:10)

STARŠÍ ŽÁCI B13

Nominace: Kouřil, Týc; Carvan, Cibulka, Čelakovský, Faltus, Klement, Krofta, Lisa, Lovíšková, Malhocký, Péc, Petržilka, Prosa, Stehlík, Stránský, Šmídl, Vavroušek

Rozpis zápasů: ÚT: Floorball Köniz (10:00, Hamr), Lausanne (17:00, Hamr), ST: UHC Thun (Zelený Pruh, 8:40), FBC Ostrava (Hala Chodov, 17:20), ČT: FBC Liberec (8:50, Hamr)

STARŠÍ ŽÁCI B14

Nominace: Draslar, Staňka; Eliáš, Hruška D., Hruška F., Ionov, Konečný, Kučera, Kún, Kunz, Panuška, Řeháček, Rosa, Schäffer, Vašina, Žák

Rozpis zápasů: ÚT: Wiler-Ersigen (13:00, ČVUT), Thurgau Erlen (19:30, Hamr), ST: Zug United White (9:20, Hostivař), FbK Horní Suchá (14:20, Hostivař), ČT: Mölndals IBF (10:00, Kotlářka)

STARŠÍ ŽÁKYNĚ G14

Nominace: Novotná, Smolíková; Dvořáčková, Gocová, Maurerová, Šulcová, Matějková, Moldrzyková, Beránková, Schovancová, Klecová, Suldová, Lovíšková

Rozpis zápasů: ST: Unihockey Berner (9:40, Hamr), Täby FC Black (17:40, Hamr), ČT: Hallsta IBK (10:10, Hamr)

DOROSTENCI B15

Nominace: Jurco, Pelech, Pretl, Píše, Klápa, Kún, Švarc, Padevět, Kučera V., Poch, Mochan, Procházka, Piskáček, Bulderbergs, Mareš, Zika

Rozpis zápasů: ÚT: Zürich United (15:00, Hamr), Thurgau Erlen (18:30, Hamr), ST: TJ Slovan Havířov (8:00, ČVUT), Floorball Köniz (16:40, Jedenáctka), ČT: GS 86 AIF (8:40, ČVUT)

DOROSTENCI B16 OPEN CAMPS

Nominace: Linhart, Papoušek, Kočandrle, Horák M., Rod, Vavroušek, Macura, Derevlanyj, Fous, Bubeník, Tomčo, Polách

Rozpis zápasů: ÚT: Lindome IBK (15:30, Hamr), ST: Malmö FBC (8:00, Děkanka), FBŠ Slavia Plzeň (11:20, Děkanka), ČT: Linköping IBK Black (10:00, Tatran)

DOROSTENCI B16 ZUCASTNI SE

Nominace: Vorálek, Jurco, Pelech, Hadamovský, Jančík, Suchánek, Uher, Jedlička, Kubec, Novák, Egyházi, Cibulka, Rada, Poláček, Škarda, Hruška, Bulíř, Jáchym, Jáchym

Rozpis zápasů: ST: Ingarö IF (9:20, Vinohrady), FBC Plzeň (14:20, Vinohrady), ČT: Nykvarns IF White (11:20, ČVUT)

DOROSTENKY G16

Nominace: Šolleová, Rojíčková; Kramperová, Kris, Mechlová, Staňková, Fousová, Pěnkavová, Býčková, Nádeníková, Burianová, Bořilová, Kopecká, Želízková, Košvancová

Rozpis zápasů: ÚT: Deutschland U19 (19:30, Tatran), ST: Zürich United (13:40, Oáza), FBŠ Jihlava (18:40, Oáza), ČT: Västerås IBS (12:20, Štěrboholy)

JUNIOŘI B17

Nominace: Kříž, Vorálek; Chochlovský, Faitenhanzel, Horák, Kerzel, Kšír, Langer, Moravec, Navrátil, Pelech, Pojar, Šroubek, Tůma, Stopka, Havlas

Rozpis zápasů: ÚT: IBF Tranas (18:00, Jedenáctka), ST: Snipers Bratislava (15:00, Děkanka), FBC Draci (18:40, Děkanka), ČT: Zürich United (10:00, Vršovice)

JUNIOŘI B18 PSN

Nominace: Šimůnek; Fišer, Husťák, Janda, Kolář, Kreysa, Gašparík, Piták, Sádlo, Salaďák, Sládeček, Švéda, Kašpar, Váňa, Langer, Havlas

Rozpis zápasů: ÚT: Team Swiss U17 (14:00, ČVUT), FBC Lerum (19:00, Jedenáctka), ST: Jemtland Innebandy (8:40, Podvinný Mlýn), FbK Horní Suchá (15:00, Podvinný Mlýn), ČT: Florbal Ústí (11:20, Podvinný Mlýn)

JUNIOŘI B18 XPS

Nominace: Tůma; Nejedlý, Kafka, Schinner, Lánský, Jareš, Pulkrab, Petržilka, Vrtiška, Benda, Kukla, Bauer, Nojovič

Rozpis zápasů: ST: Älvsjö (10:00, Podvinný Mlýn), TJ Slovan Havířov (18:00, Podvinný Mlýn), ČT: SK Bivoj Litvínov (10:00, Podvinný Mlýn

JUNIORKY G18

Nominace: Janglová, Antalová; Koucká, Chaloupková, Faltusová, Svobodová, Marko, Adamcová, Houžvičková, Prontekerová, Košvancová, Jatila, Ljelund, Kopecká, Želízková 

Rozpis zápasů: ÚT: Zürich United (14:00, Hamr), Orange Ovetakers (19:00, ČVUT), ST: Pirkkalan Pirkat (9:20, Děkanka), FBŠ Slavia Plzeň (14:20, Děkanka), ČT: Jemtland Innebandy (17:20, Děkanka)

 
Naši partneři