Tatran Střešovice » Dorostenky čeká v sobotu předkolo MČR s Libercem

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 9.4.2019

Dorostenky čeká v sobotu předkolo MČR s Libercem

Střešovické dorostenky, které prošly letošní sezónou doslova jako nůž máslem, čeká v sobotu první z vrcholů sezóny! Netradičně na Děkance sehrají dvojutkání předkola MČR s FBC Liberec!

DOROSTENKY ČEKÁ PŘEDKOLO MČR!

Střešovické dorostenky mají za sebou velice povedenou základní část, ve které obsadily s náskokem 5 bodů na druhou Bohemku a 10 bodů na třetí Chodov první příčku! To vše byl ale první krok ke splnění cíle, který si holky na letošní sezónu stanovily. Tím druhým bude sobotní předkolo MČR v němž Tatranky vyzvou ve dvojutkání FBC Liberec! Kdo vyjde po součtu skóre obou utkání jako vítěz, postupuje automaticky na finálový turnaj MČR dorostenek hraný o víkendu 3.-5. května

Vzhledem k tomu, že v sobotu bude ve Stodole zuřit finálová série juniorů s FbŠ Bohemians, pořádají se obě utkání předkola dorostenek v azylu haly na Děkance! Holky budou ale potřebovat v bitvě s FBC Liberec, který zakončil svou divizi I. ligy dorostenek na 3. místě za Litvínovem a Chomutovem, každý hlas, tleskadlo a buben! Věříme, že na Děkance rozpoutáme pořádný tatranský kotel, který se po skončení utkání může přesunout do Stodoly na servírování dalšího chodu sobotního programu v podobě juniorského finále.  

HARMONOGRAM PŘEDKOLA MČR: 

PREMIÉRA | 13.4. | 15:30 | SH Děkanka

ODVETA | 13.4. | 18:15SH Děkanka

(S)TA(R)TRANKY:

Dorostenky si zajistily první místo již v předposledním kole, kdy dokázaly po výborném výkonu porazit Florbal Chodov 4:0. V tomto zápase, a nejen v něm, se zaskvěla kapitánka juniorského týmu a věkem stále dorostenka - Lucie Želízková, která bude patřit ke klíčovým hráčkám sobotní bitvy. Jako nejproduktivnější hráčka "domácích" vstoupí do předkola Anna Bartušková, která dokázala ve 22 odehraných zápasech nasbírat skvělých 26 bodů za 16 branek a 10 asistencí! Celý tým se bude moci spolehnout i na oporu v brance v podobě Moniky Šolleové, která dominuje brankářským statistikám soutěže.    


HODNOCENÍ DOSAVADNÍ CESTY DOROSTENEK:

K letošní zatím suverénní se vyjádřil hlavní trenér dorostenek Martin Czeczinkar, který vnímá jako hlavní faktory úspěchu "chuť všech hráček se zlepšovat a pracovat i nad rámec svých tréninků a individuální přístup od celého realizačního týmu v rovině herní, kondiční, výživové i kompenzační. Na základě nastavení limitů v testech došlo ke zvýšení kondičního progresu a super je, že 70% týmu bylo stabilní součástí družstva juniorek, kde holky sbíraly cenné zkušenosti. Pomohly nám samozřejmě i příchody hráček a vytvoření kvalitní tréninkové skupiny a určitě i zkušenosti z předchozí sezóny, díky kterým jsme dopilovali herní i týmové věci tak, abychom měli z čeho brát a byli co nejlépe připraveni."  Na víkendové bitvy s FBC Liberec se těší i kapitánka týmu Mariana Býčková: "Na předkolo je celý tým natěšený a nikdo si ještě nepřeje, aby sezóna skončila! Proto na hřišti uděláme maximum pro vítězství, abychom vybojovaly postup na MČR!" O svá očekávání od sobotní série se s námi podělil i Martin Czeczinkar: "Pokud k sérii přistoupíme zodpovědně a budeme koncentrovaní, bude to dobrá příprava na MČR, kde si otestujeme, jak fungují některé vazby v jednotlivých formacích a kombinaci a efektivitu v zakončení na menším hřišti."
 
Naši partneři