Tatran Střešovice » Junioři padli, Bohemians mají první výhru

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 12.4.2019

Junioři padli, Bohemians mají první výhru

Výhoda domácího prostředí zafungovala skvěle, junioři Bohemians před domácí kulisou utkání ovládli osmi góly a připisují si první bod ve finálové sérii.

Jako první se v úvodním finálovém klání ozvali Bohemians, kteří se představili před domácí kulisou. Nezůstali však u jediného gólu, chvíli na to přidali další. Ve dvanácté minutě o sobě gólově dali vědět i Tatraňáci, to když skóroval Jonáš Kreysa. Ačkoliv florbalisté z Prahy 6 nevyužili nabídnutou přesilovou hru, srovnání na 2:2 přišlo chvíli po jejím skončení. 

Vyrovnaný souboj předvedli florbalisté obou týmů i v prostřední části, i tentokrát ale měli navrch domácí Bohemians, kteří do poslední dějství šli s jednogólovým náskokem. V úvodu třetí části dokázala Bohemka vstřelit rychlou přesilovkovou branku, na kterou ale Tatran bleskurychle odpověděl dvěma přesnými trefami a srovnal na 5:5! Pak už se ale trefoval pouze soupeř, který pečetil výhru 8:5

Bohemians tak mají ve finále první výhru, další zápas je na programu již v sobotu a to od 20 hodin ve Stodole. Střešovice se představí na svém hřišti a budou dělat vše pro to, aby v sérii srovnaly krok. Prozatím ale finále nabízí pořádnou podívanou a my věříme, že v sobotu tomu nebude jinak!

Oba týmy mají navíc ostrostřelce – jak Jonáš Kreysa, tak Jakub Buršík v utkání vstřelili dva góly a na jeden asistovali. Probudí se na obou stranách i ostatní hvězdy? To uvidíme v sobotu ve Stodole! 

 
Naši partneři