DEMOLICE! Junioři šestnáctkrát skórovali, přidají dnes mečbol?

Tatraňáci v prvním semifinálovém utkání šestnácti góly rozhodli o prvním bodu, dnes mají šanci přidat druhý a získat tak mečbol. Podaří se jim to?

Pražské semifinále a potažmo i finále (v obou sériích jsou jen pražské celky) začalo pro Tatran dobře. Hned od úvodního hvizdu si šli hosté z Prahy 6 pro vítězství. Skóre otevřel ve třetí minutě hostující Ondřej Sádlo za asistence Dalibora Švédy a do konce třetiny se Tatran trefil ještě pětkrát. A když se pak Švéda v devatenácté minutě nechal vyloučil, hodil tak ručník do ringu pro svého soupeře, ten ale nabídku nedokázal využít a neskóroval. Stav po první části tak byl 6:2 z pohledu Střešovic

Ačkoliv se v prostředním dějství domácí dostali na dosah srovnání, skóre 5:7 z jejich pohledu bylo tím nejlepším, co v utkání zvládli. Pak opět přišla nadvláda týmu Jakuba Menharta a ta skončila stavem 16:7 z jejich pohledu. Hráčem utkání za Tatran byl po zásluze zvolen Jonáš Kreysa, který pravidelně nastupuje i za mužský A tým (ve skončené sezóně za muže si ve třiceti zápasech připsal dvaadvacet bodů). V prvním semifinálovém utkání sedmkrát skóroval a dvakrát asistoval, připsal si tak devět bodů a se dvanácti kanadskými body mu patří šestnácté místo v tabulce nejproduktivnějších hráčů play-off.

Další zápas sehrají junioři dnes od 17:30 znovu na půdě BLACK ANGELS v Čakovicích. Pokud uspějí i napodruhé, získají mečbol, díky kterému pak můžou doma rozhodnout sérii a postoupit do finále juniorské ligy.