Tatran Střešovice » Filip Langer podepsal tříletou smlouvu!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 2.8.2018

Filip Langer podepsal tříletou smlouvu!

Po úspěšném půlročním angažmá v našem severském partnerském oddílu Pixbo Wallenstam se Filip Langer vrací zpět do Čech! V Tatranu podepsal tříletou smlouvu a my jsme moc rádi, že ho teď v Tipsport Superlize budeme vídat častěji!

Filip Langer, který už v minulé sezoně na krátké období nakoukl do české nejvyšší soutěže ji od září bude hrát pravidelně v barvách Tatranu! "Hlavním důvodem k podepsání smlouvy je studium, které bude daleko snazší dělat v klidu tady v Česku, než dálkově ze zahraničí. Dalším důvodem je také to, že v Tatranu dostanu velké herní vytížení a mám zde všechny potřebné podmínky pro svůj komplexní rozvoj," říká stále 16letý tatranský talent. V minulé sezoně dokázal Filip v Tipsport Superlize v 5 odehraných utkáních vstřelit 4 branky a přidal k tomu 2 asistence! Jak to bude vypadat v sezoně, která startuje již 9. září Open Airem s Bohemkou? "Na ligu se moc těším. Ačkoliv to už snad moc nešlo, tak jsme přesto ještě omladili a nová sezona bude obrovská výzva pro celý mužský tým a já doufám, že se s tím správně popereme!" 

Filip Langer je před blížícím se prosincovým MS v Praze stále v plánech reprezentačního trenéra Petri Kettunena. "Na MS se připravuji velmi intenzivně a zodpovědně. Musím vydržet v podstatě až do května v maximální kondici, protože to nás s juniorskou reprezentací čeká MS v Halifaxu, takže příští sezona bude opravdu náročná," shrnuje své reprezentační vyhlídky Filip. 

My Filipovi přejeme spoustu úspěchů jak v dresu tatranském, tak reprezentačním! Filipa určitě uvidíte již na blížícím se Floorball Czech Open, který startuje 9. srpna. Tatran v něm v základní skupině vyzve švýcarský Unihockey Tigers Langnau, nám dobře známé Panthers Otrokovice a samozřejmě švédského giganta IBF Falun!  

 
Naši partneři