Tatran Střešovice » Fridrichův tým je třetí, ve čtvrtek doma vyzve Brno

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 11.9.2018

Fridrichův tým je třetí, ve čtvrtek doma vyzve Brno

Tatran drží po dvou kolech díky zisku pěti bodů třetí pozici, tu by Střešovičtí rádi udrželi, ne-li se posunuli výš, i tentokrát při domácím utkání. Důležité, dle slov Adama Tlapáka, bude udržet si konstantní výkonnost a koncentraci po celé utkání.

Nová sezóna se prozatím pro tým Milana Fridricha vyvíjí slibně. Muži v prvním kole porazili v prodloužení v domácím prostředí Spartu, o pár dní později pak zvládli i souboj s Bohemians. Po dvou kolech se tak Tatran Střešovice pyšní třetí pozici a pěti body. Nyní je před nimi další výzva v podobě domácího duelu s Brnem. Na toto utkání nemají hráči z loňska moc příjemné vzpomínky, loni Bulldogs porazili Tatran na jeho palubovce.

"Náš výkon se zlepšuje a pomalu krystalizuje na play-off," říká na začátku nové sezóny Adam Tlapák. Právě vyřazovací část se minulou sezónu Střešovicím moc nepovedla, je tak jasné, že letos chtějí hráči úspěch. I proto je výhra nad Spartou a Bohemians velmi důležitá. "Nejtěžší bylo si zvyknou na povrch a porvat se s tím. Důležité bylo i udržet koncentraci a stabilní výkon po celé utkání," popisuje specifika utkání s Bohemians Tlapák.

Již tento čtvrtek odehraje Tatran třetí kolo, tentokrát budou vyzyvateli Střešovic brněnští Bulldogs. "Myslím si, že šance na další tři body je veliká v případě, že budeme hrát celých šedesát minut svoji hru bez ohledu na to, jak zahraje Brno," dodává Tlapák před střetnutím s posledním celkem ligy.

Tatran Teka Střešovice -  Bulldogs Brno| STODOLA Aréna Střešovice| čtvrtek 14. září od 19:00