Muži přivážejí tři body!

Naposledy vyhráli muži Tatranu v základní hrací době zápas proti Chodovu. V minulém kole dokázali dovézt utkání do zdárného konce až v prodloužený. Po pěti zápasech si tak připisují veledůležité 3 body.

Tatranu pomohla hned v úvodu přesilovka, když se jeden z hráčů Hattricku dopustil sekání. Prohřešek dokázal potrestat Milan Meliš hned následující vteřinu. Asistoval mu Filip Langer. V 10. minutě pak našel Jakub Kolísko přesně volného Josefa Nováka a o 5 minut později i Jana Kolíska a asistoval tak ke zvýšení stavu na 0:3. Posledních 5 minut třetiny přineslo hned několik vyloučení, ovšem žádné nebylo potrestáno brankou.

Jakub Kolísko pokračoval ve stejném duchu i na začátku prostřední části. V 5. minutě přesně nahrával Petru Brautfergerovi, který se nemýlil a poslal Tatran do vedení 0:4. Ondřej Sádlo pak ještě 2 minuty před přestávkou navýšil na 0:5 po krásné kombinaci s Matějem Havlasem

Ve 3. třetine se poprvé prosadil domáci Hattrick Brno, když ve 3. minutě dokázal překonat do té doby stoprocentního Frühbauera, jenž předváděl výborné zákroky. V 9. minutě se dočkal gólu i autor tří asistencí Jakub Kolísko a o půl minuty později na něj navázal Adam Tlapák, kterému asistoval Martin Šindelář. Ve 12. minutě dostali domácí příležitost hry 3 na 5, kterou ovšem nedokázali využít a po naskočení tatranského 4. hráče dokonce inkasovali. Gól vstřelil Martin Šindelář za asistence Filipa Langera. Do konce utkání se domácím hráčům ještě podařilo vzepnout a upravit stav na konečných 2:8.

Hráčem utkání se stal kapitán Jakub Kolísko, který si připsal 1 gól a 3 asistence a v nemalém míře tak přispěl k získání velmi cenných 3 bodů. Trenér hodnotil výkon svých svěřenců následovně: Dnes velmi zvláštní utkání. Dobrá produktivita, ale spoustu rezerv v naší hře. Tři body se počítají a jedem dál. Děkuji soupeři za utkání.“

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice 2:8
branky: 43. Oliver Gold, 54. Jan Grábl - 5. Milan Meliš, 10. Josef Novák, 16. Jan Kolísko, 25. Petr Brautferger, 39. Ondřej Sádlo, 49. Jakub Kolísko, 50. Adam Tlapák, 53. Martin Šindelář; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Kuhn ? - Martin Frühbauer ?, Lukáš Kříž ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:3;