Tatran Střešovice » OTEVŘENÝ DOPIS TATRANSKÝCH VOZMENŮ!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 7.3.2018

OTEVŘENÝ DOPIS TATRANSKÝCH VOZMENŮ!

Přečtěte si dopis, který za všechny tatranské vozíčkáře napsal jejich předseda Martin Kosinka!

Ahoj fanoušci Tatranu, přátelé a kamarádi,

rád bych vám všem právě nyní chtěl poděkovat za podporu, kterou jsme od vás všech obdrželi.

Zvláště bych chtěl poděkovat:

- těm, kteří nám vloni pomocí aplikace ČEZ pomahejpohybem.cz naběhali, naplavali, najezdili (zapojili se i samotní vozmeni, protože aplikace zaznamená i jejich sportování) potřebný počet bodů tak, aby nám na jeho základě vyplatil ČEZ slíbený grant ve výši 60.000 Kč.

- těm, kteří nám přispěli ve "Stodole" na prosincovém superligové utkání s Mladou Boleslaví, jehož dobrovolné vstupné bylo připsáno na účet florbalového oddílu vozíčkářů. Vybralo se úctyhodných 10.863 Kč. 

- dále partnerovi florbalového oddílu Tatranu Střešovice - společnosti PSN, která celou sbírku zaštítila a zároveň se zavázala vybranou částku zdvojnásobit. K předání dojde při čtvrtém zápase čtvrtfinále play-off v neděli 18.3.

- zapomenout nemohu ani na sbírku tatranských elévů, kteří mezi sebou vybrali několikatisícový obnos.

- dík za "Sašinu fan shop kasičku", kde se nám střádají "drobné", které po nákupu nechcete vrátit a nám to ročně přinese další tisíce korun

- děkuji Tatraňákům jako je pan Vojtěch, kteří nám přispívají pravidelným měsíčním převodem a všem osobním dárcům, kteří nám pomohli

- a samozřejmě všem ostatním "profesionálním" dárcům a společnostem

No, a teď to hlavní a důvod proč píši "až dnes": výsledkem vaší podpory je nový sportovní vozík, který jsme převzali tento týden. Jeho cena je cca 130.000 a značnou část jste nám tedy uhradili právě vy. 

Za to všem jménem oddílu vozmenů upřímně děkuji a věřím, že stejně jako se Tatran spojil pro nás se nyní spojí i pro hráče A-týmu, kteří budou o víkendu v sérii s Vítkovicemi za zády potřebovat pravé TATRANSKÉ PEKLO!  

Martin Kosinka

předseda oddílu vozíčkářů Tatranu Střešovice

 
Naši partneři