Tatran Střešovice » TATRAN PLAYER: 150 videí pro individuální trénink je na světě!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 6.8.2018

TATRAN PLAYER: 150 videí pro individuální trénink je na světě!

Více než 100 výukových videí TATRAN PLAYER je na světě! Materiál, který zahrnuje všechny oblasti sportovního rozvoje naleznete v omezené verzi na klubovém Youtube kanálu, a v kompletní verzi v tréninkové aplikaci XPS Network!

TATRAN PLAYER: INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

NAŠE KNOW-HOW JE VEŘEJNÉ! Přesně to jsme hlásili, když jsme spolu s novým webem zakládali i online verzi tréninkového softwaru XPS Network! Právě v této aplikaci, do které se bez přihlašování a zdarma můžete dostat ve spodní části webu (nebo na tomto odkazu), nyní naleznete více než stovku cviků natočených s tatranskými hráči a českými reprezentanty! O správné provedení cviků se nemusíte bát - v popisku naleznete komentář tatranských šéftrenérů a kondičních trenérů, kteří se na tvorbě výukových videí podíleli. 

Své k našemu velkému projektu řekl i jeho patron Martin Czeczinkar, šéftrenér tatranské akademie: "Chceme individuálně pracovat s našimi hráči a zlepšovat je nad rámec běžného tréninkového programu. Primárním cílem je poskytnout našim trenérům a hráčům zásobník cvičení, z nichž budou následně tvořeny tréninkové programy, které si hráči spolu s trenéry na základě individuálního plánu rozvoje nastaví a využijí je v průběhu celé sezony. Tyto plány hráčům chodí přímo do mobilní aplikace XPS spolu s notifikací, která jim individuální trénink připomíná. Samozřejmě budeme rádi, když se našimi cviky inspirují trenéři či hráči z jiných oddílů napříč celým sportovním spektrem." 

Individuální cviky TATRAN PLAYER samozřejmě neslouží jen pro tatranské hráče, ale pro celou veřejnost! Budeme rádi, když cviky využijí ať už trenéři ke zpestření svých tréninkových jednotek, nebo hráči pro svůj komplexní rozvoj.

JAK SE K VIDEÍM DOSTAT? 

KROK 1: Ve spodní části našeho webu kliknout na dlaždici XPS nebo se přihlásit skrze svůj vlastní XPS účet do aplikace

KROK 2: Přepnout Drills na Excercises

KROK 3: Zvolit oblast, ve které se chci posouvat (např. Agility)

KROK 4: Posouvej se jako #TATRANPLAYER! 

UKÁZKY VIDEÍ PRO IND. TRÉNINK

TATRAN PLAYER WORKOUT

TATRAN PLAYER SKILLS

TATRAN PLAYER AGILITY

TATRAN PLAYER ODRAZOVÁ SÍLA

TATRAN PLAYER KOMPENZACE


SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

Všem, kteří se na projektu podíleli. Jmenovitě: Martin Czeczinkar, Pavel Hudík, Jan Matouš, Filip Langer, Petr Brautferger, Milan Meliš, Ondřej Vítovec, Jan Volák. Děkujeme!

 
Naši partneři