Tatran Střešovice » TATRANSKÝ DRAFT 2018!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 10.6.2018

TATRANSKÝ DRAFT 2018!

V sobotu 14. července čeká během finálového dne Prague Games 2018 další kolo tatranského draftu! Pokud se chceš stát i ty součástí nejúspěšnějšího florbalového oddílu a zjistit jaké možnosti pro tvůj rozvoj ti Tatran nabízí, přečti si podrobnosti v článku!

CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ TATRANSKÉ RODINY?

Každý florbalista a florbalistka, od elévů po juniory (8-18 let) bude mít šanci ukázat své pohybové a florbalové dovednosti a vybojovat si své místo v některém z tatranských týmů! Přihlášku nalezneš na bit.ly/draft_2018

CHCEŠ SI ZATRÉNOVAT S FILIPEM LANGEREM? 

Na letošním draftu budeš mít možnost, protože český reprezentant a aktuálně hráč švédského Pixbo Wallenstam bude hlavní tváří draftu! 

CHCEŠ NÁZOR TĚCH NEJPOVOLANĚJŠÍCH? 

Celý den bude probíhat pod dohledem licencovaných tatranských trenérů včele s šéftrenérem elitních týmů a hlavním trenérem juniorské reprezentace Jirkou Jakoubkem a šéftrenérem tatranské akademie Martinem Czeczinkarem

Staň se i ty součástí historicky nejúspěšnějšího českého florbalového klubu! Doraž na TATRANSKÝ DRAFT 2018 a dozvíš se, jaké možnosti pro tvůj rozvoj ti Tatran Střešovice nabízí! 

HVĚZDY ZVOU NA DRAFT!

DANIEL CALEBSSON

MARTIN ÖSTHOLM

FOTOGALERIE:

Tatranský Draft 2017http://bit.ly/2IeEQbM

Tatranský Draft 2017 vol II: http://bit.ly/2gK8D0y

 
Naši partneři