Tatran na výhru z minulého týdne nenavázal. V Mladé Boleslavi prohrává vysoko 15:1.

Z pohledu Střešovic byla v Boleslavi nepovedená především první třetina, kterou domácí vyhráli naprosto jednoznačně 9:0. Je však potřeba se oklepat a soustředit se na nedělní reparát proti Black Angels.

Mladá Boleslav jako lídr tabulky ukázala svou sílu okamžitě po zahájení zápasu, když během prvních devíti minut dokázala nastřílet hned osm gólů. Střešovicím nepomohlo ani vystřídání brankáře. Během první třetiny skórovali Technologové hned devětkrát a hostujícímu Tatranu nedali žádnou šanci.

Výsledky následujících třetin sice hovořili také ve prospěch domácí Boleslavi, ke štěstí Tatranu se neopakoval debakl z části první. Z tatranských hráčů byl gólově úspěšný pouze Ivan Tomčo, který svou střelou zkazil Bauerovi čisté konto. Nejlepším hráčem zápasu se stal Matěj Havlas, který na tento gól asistoval.

V neděli čeká naše muže zápas proti Black Angels a můžeme doufat, že bude mít pro Tatraňáky lepší konec.