Úspěšný mezinárodní víkend elitních týmů!

O víkendu bylo v akci hned 6 tatranských elitních týmů! Víkend jsme zakončili s bilancí jedné zlaté, dvou stříbrných a jedné bronzové medaile!

SLOVAK FLOORBALL CUP

Již podruhé v řadě vyrazila početná tatranská výprava na bratislavský Slovak Floorball Cup. Loňské vítězství obhajovaly Tatranky, které nakonec braly bronz. V minulém roce druzí dorostenci opanovali letošní finále juniorské kategorie, ve kterém na sebe narazily oba tatranské týmy hrající v turnaji. Ze Slovenska tedy letos putují do Střešovice celkem tři cenné kovy! Gratulujeme!

UNYP CUP

Prvního hracího víkendu turnajové série UNYP CUP se zúčastnily tatranské dorostenky, které turnajem postupovaly jako nůž máslem. První turnajovou stopku jim vystavily až ve finále hráčky Ústí nad Labem, které dokázaly výběr Tatranek zdolat 2:4. Gratulujeme ke krásným střibrným medailím!

CHAMPY CUP

Posledním zástupcem tatranských elitních týmů na mezinárodním poli byl A-tým mužů, který jako již tradičně vyrazil do Švýcarska na Champy Cup, kde ladil formu před blížícím se startem Tipsport Superligy. Turnaj byl jako obvykle obsazen kvalitními týmy převážně ze švýcarské nejvyšší soutěže. V ryze švýcarské skupině Tatraňáci podlehli nejprve těsně 3:4 Chur Unihockey a v sobotním utkání nestačili na další tým ze země helvétského kříze St. Gallen, kterému podlehli 4:8. Jako v předchozích letech tak Tatran bojoval o páté místo. Závěrečný zápas turnaje byl velice vyrovnaný a družina trenéra Milana Fridricha v něm hned několikrát vedla. Koncovku však zvládl lépe soupeř, který navýšil svůj náskok díky závěrečné power-play Tatranu. Konečný výsledek 6:10 tak znamená, že A-tým z letošního Champy Cupu odjíždí s bilancí 3 proher a 6. místa. I tak byl turnaj jako obvykle výbornou přípravou před startem nové sezony a tři kvalitní soupeři určitě prověřili náš mladý tým a zároveň ukázali, na čem je třeba ještě pracovat!