Všech 8 tatranských týmů má za sebou první den CZECH OPEN!

První den Floorball Czech Open je minulostí! 8 tatranských týmů odehrálo celkem 16 zápasů, tak se podívejte níže, jak se všem dařilo!

MUŽI ELITA (Tatran Teka Střešovice)

A-tým mužů odehrál v úvodním zápase s hlavním favoritem turnaje IBF Falun velice dobrý první poločas, po kterém remizoval 1:1. Ve druhém poločase však hlavní hvězdy soupeře ukázaly svou sílu a utkání skončilo výsledkem 2:8. Ve druhém utkání vyzvali Tatraňáci dobře známé Panthers Otrokovice. V utkání nepříliš bohatém na branky se ujali vedení Otrokovice, střešovičtí hráči však otočili zápas dvěmi brankami Sládečka a Langera. 16 vteřin před koncem bohužel soupeř z Moravy vyrovnal a muži tak zakončili úvodní hrací den s bilancí jedné prohry a jedné remízy.

Tatran Střešovice 2:8 IBF Falun

Tatran Střešovice 2:2 Panthers Otrokovice

ŽENY ELITA (Únětická 12 Tatran Střešovice)

První utkání Tatranek naprosto přesně kopírovalo vývoj zápasu mužů s Falunem. Tatranské hráčky vyzvaly EräViikingit a přestože vedly 1:0, soupeřky prokázaly svou sílu a střešovické hráčky zdolaly 8:2. Ve durhém utkání vyzvaly Tatranky v pražském derby Ivanti Tigers Jižní Město a stejně jako v případě mužů to byl velice vyrovnaný zápas. Tatranky hned dvakrát v utkání prohrávaly, ale vždy dokázaly své soupeřky dorovnat. Nejprve to byla Míša Mechlová a na konečných 2:2 srovnávala v čase 22:36 kapitánka Adéla Kramperová. Oba tatranské elitní týmy tak z prvního dne Czech Open berou bod. Pokračujeme zítra!

Tatran Střešovice 2:8 EräViikingit

Tatran Střešovice 2:2 Tigers JM

DALŠÍ TÝMY SPÍŠE SBÍRALY ZKUŠENOSTI!

Juniorské a rezervní týmy v OPEN kategoriích spíše sbíraly zkušenosti. Za juniorské reprezentační výběry nastoupilo celkem 5 Tatraňáků (Dalibor Švéda, Matěj Havlas, Vojta Šimůnek, Ondra Sádlo a za slovenskou reprezentaci Ronald Gašparík) a 5 Tatranek (Lucie Želízková, Veronika Kopecká, Markéta Prontekerová, Natálie Houžvičková a Kristýna Janglová).

MUŽI PRO (Junioři: PSN Tatran Střešovice)

Tatran Střešovice 1:5 Bauska

Tatran Střešovice 4:4 Florbal Vítkovice

MUŽI OPEN (Dorost 1: PSN Tatran Střešovice)

Tatran Střešovice 1:2 UH Appenzell

Tatran Střešovice 1:3 2. MVIL Ostrava

MUŽI OPEN (Dorost 2: OC Tatran Střešovice)

Tatran Střešovice 0:1 UCY MEN