Ženy Bohemians proti Tatrankám nedokázaly skórovat a body zůstávají ve Stodole.

Ženy vstoupily do roku 2020 důležitou výhrou nad FbŠ Bohemians. Výborný výkon předvedla domácí brankářka Eliška Drbalová, která nedala soupeřkám šanci a po dnešním utkání slaví nulu.

První zápas letošního roku příliš gólových radostí nepřinesl. Na branku si diváci museli počkat do 16. minuty. První branku tohoto roku si tak připsala Vendula Beránková, které asistovala Mariana Býčková. 10 minut před koncem ještě mohla zápas zdramatizovat kapitánka hostí, která však nedokázala vyzrát na Elišku Drbalovou a neproměnila nájezd. V 55. minutě nakonec upravila skóre Kateřina Seemanová za asistence Denisy Billé na konečných 2:0.

Dle vyjádření domácího i hostujícího trenéra nebyl zápas divácky příliš atraktivní. Dobrá obrana na obou stranách nedala šanci útočníkům, a tak o výhře Tatranu rozhodly pouze dvě přesné střely.

Pro Tatran je výhra nad Bohemians velkým úspěchem, neboť se dotahuje na stejný počet bodů a v tabulce se dostává na 6. místo. Už v sobotu však čeká na Střešovice obtížný zápas proti lídrům tabulky.

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 2:0
branky:
16. Vendula Beránková, 55. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 24 - Daniela Kreisingerová 38; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0;