Tatran Střešovice » Ženy doma čekají na nájezd Vítkovic, postaví se proti nim exvítkovická hráčka?

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 4.10.2018

Ženy doma čekají na nájezd Vítkovic, postaví se proti nim exvítkovická hráčka?

Dost pravděpodobně s novou tatranskou akvizicí by mohl vyrazit tým Pavla Skazka do bojů o body proti Vítkovicím. Ty by ve STODOLE mohla přivítat Hana Ranochová, která v minulosti působila v ostravském klubu, než se rozhodla pro přestup do Chodova. Z něj šla na hostování právě do Tatranu, který je aktuálně sedmý a má letos ambice na play-off.

Nejen muže, ale i ženy čeká domácí utkání. Po výhře nad Libercem a vysoké prohře s Ostravou čeká Tatranky domácí duel s dalším z ostravských týmů - Vítkovicemi. Ty jsou aktuálně s jedenácti body třetí, jejich největší zbraní je se třinácti body Eliška Plánková. Ačkoliv prozatím není jisté, která ze střešovických brankářek zaklekne do brány, pokud by se onou vyvolenou stala právě exvítkovická Hana Ranochová, která je v Tatranu na hostování z Chodova, bylo by jistě zajímavé sledovat její souboj proti vítkovickému celku. 

"S Hanče se známe už z juniorské repre a vždy jsme spolu dobře vycházely," říká na adresu nové tatranské akvizice další brankářka týmu, Eliška Drbalová. Ačkoliv by někdo příchod zkušené brankářky se starty za národní tým a v duelech na Poháru mistrů za ohrožení pozice Drbalové, ona sama to tak nebere. "Jsem moc ráda, že k nám do týmu přišla a na spolupráci se moc těším. Věřím, že mi předá nové zkušenosti a vzájemně si budeme pomáhat, ale i se hecovat k co nejlepším výkonům," dodává.

I když to v duelu proti Ostravě Skazkově týmu nevyšlo, Tatranky se nevzdávají svého a i nadále chtějí hrát svoji hru. "Chceme hrát tu naši aktivní hru, ať už hrajeme proti jakémukoliv týmu. Věřím, že pokud se zvládneme soustředit celých šedesát minut a vyvarujeme se výpadkům, máme šanci Vítkovice hodně potrápit," říká mimo jiné i členka realizačního týmu německého juniorského týmu.

Skazkův tým je na sedmé pozici s pěti body, střed tabulky je ale aktuálně velmi vyrovnaný. Spolu s Tatranem mají pět bodů ještě další dva týmy, ženy tak musí brát body co to jen jde a zaváhat pouze minimálně. V opačném případě mohou spadnout až na jedenácté místo, to ale jednu z hlavních tváří Střešovic netrápí. "Jsme teprve na začátku sezóny. Nechat se svázat by byla obrovská chyba a jen by nám to uškodilo. Nějaké případně zaváhání nás určitě bude mrzet, ale vše lze ještě napravit," vysvětluje Drbalová. A jak dodává: "Pokud budeme během října na jedenácté dvanácté pozici, neznamená to, že na konci sezóny nemůžeme být v první osmičce."

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice| sobota 6. října od od 19:45| STODOLA Aréna Střešovice 

 
Naši partneři