Ženy podlehly Chodovu vysoko 4:12 a v poháru končí.

Tatran se s Chodovem letos setkal již v 6. kole Extraligy žen. V Extralize i v Poháru Českého florbalu skončil zápas dvanácti brankami v síti Tatranek a jasnou dominancí hráček z Prahy 11.

Hned v úvodu utkání otevřely skóre hráčky Chodova. Tatranu se sice podařilo díky gólu Kateřiny Seemannové vyrovnat, stav však netrval dlouho. Po několika neúspěšných tatranských pokusech se hostům podařilo odskočit o další tři branky a získat jistotu na míčku.

Ve druhé třetině došlo po dvou chodovských gólech na střídání golmanů, což ale Chodov nezastavilo a přidal další branku. Tatranky dokázaly ve druhé třetině vstřelit pouze jeden gól, jehož autorkou byla Katka Nádeníková, asistovala jí Kateřina Pisárová, která si připsala první bod v novém dresu. Na konci třetiny přišla smolná vlastní branka domácích a stav ukazoval nepříznivých 2:9.

Výsledek poslední části byl nejvyrovnanější. Tatrankám se podařilo vstřelit dvě branky, jejichž autorkami byla Denisa Billá a Tereza Bystrianská. Bohužel hráčky Chodova dokázaly skórovat hned třikrát a konečný stav utkání upravily na 4:12.

Trenér Marek Michálek, po zápase hodnotil výkon svých svěřenkyň takto: „Náš aktivní vstup do utkání zhatila špatná produktivita, kterou měl naopak Chodov výbornou. Druhá třetina z naší strany hodně nepovedená, jsme rádi že v poslední části jsme se zase herně zvedli. Víme, že je před námi hodně práce. Děkujeme soupeři i divákům.“

Ženy tímto zápasem v Poháru Českého florbalu končí a mohou se tak plně soustředit na nadcházející extraligová utkání.

Tatran Střešovice - FLORBAL CHODOV 4:12
branky: 6. Kateřina Seemannová, 23. Katka Nádeníková, 34. Denisa Billá, 41. Tereza Bystrianská - 1. Karolína Suchá, 8. Karolína Suchá, 12. Jana Vávrová, 15. Magdaléna Plášková, 17. Gabriela Tožičková, 19. Karolína Suchá, 20. Karolína Kellovská, 25. Gabriela Žůrková, 26. Petra Malecká, 34. Gabriela Žůrková, 37. Adéla Jůzová, 44. Kristína Belicová; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 8, Markéta Antalová 15 - Hana Ranochová 17; po třetinách: 1:4, 1:5, 2:3;