​MEČBOL! Junioři můžou ve čtvrtek rozhodnout

Tak to je paráda! Junioři v minulém utkání doma bodovali a srovnali krok v sérii na 1::1, ve venkovním utkání na půdě Bohemians pak přidali mečbol. Rozhodnout mohou již zítra ve STODOLA Aréně.

Již od začátku třetího zápasu šlo o zběsilé tempo, oba celky si chtěly vytvořit lepší podmínky v podobě vstřelení prvního gólu, což se nakonec podařilo domácím Bohemians. O dvě minuty později se do toho ale vložil Dalibor Švéda a srovnal na 1:1. Před koncem úvodní dvacetiminutovky ještě skóroval Ronald Gašparík a poslal tým do vedení.

Tentokrát si Tatraňáci skóre již pohlídali a v průběhu další dvacetiminutovky odskočili až na skóre 5:3. Začátkem poslední třetiny rozhodčí přiřkli Bohemians trestné střílení, které ale Pepa Juha neproměnil. O něco později jel trestné střílení opačným směrem jeho parťák z reprezentace Filip Langer, ale ani jeho pokus nebyl úspěšný. Tatran zvítězil konečným skóre 7:4 a již ve čtvrtek může finálovou sérii rozhodnout.

“Dnes to byla v první polovině zápasu hodně taktická bitva. Naštěstí jsme v nejdůležitějších chvílích vždy dokázali Bohemce odskočit. Máme před sebou ještě hodně těžký úkol a uděláme pro jeho splnění maximum,” komentoval utkání střešovický Jakub Menhart, kouč tatranských juniorů. Jeho kolega Tomáš Folaufa tak spokojený nebyl: “Dnes jsme, bohužel, prohráli v hlavách. Soupeři gratulujeme k vítězství. Příště budeme lepší. “

PSN Tatran StřešoviceFbŠBohemians DDM Praha 7: čtvrtek 18. dubna od 20:30 ve STODOLA Aréně