
Tatran se zapojil do úklidu na Praze 6 a 17
Vzdělat se a udělat něco pro své okolí. Tak by se dala v rychlosti shrnout akce, která proběhla v průběhu dubna a které se zúčastnili děti z tatranské akademie na Praze 6 a 17. Zde totiž v rámci projektu Hraj férově s přírodou proběhl úklid odpadků. To celé za podpory Nadace Tipsport.
V rámci ročníku 2025/26 navíc proběhly i další aktivity, které podpořila Nadace Tipsport. Jedná se například o Vzdělávací workshop pro členy Tatranu na téma "Udržitelnost a třídění odpadu" nebo energetický audit areálu ve Střešovicích.


Ostrava Cup 2026 | Organizační informace pro rodiče
Informace k Ostrava Cupu 2026.

Po třech letech ve Švédsku, třech titulech a treblu se Ondra Němeček vrací do Tatranu.
Po třech sezónách ve švédské Storvretě, třech titulech, treblu a třetím místě v žebříčku nejlepších florbalistů planety se Ondřej Němeček vrací tam, kde to všechno začalo. Kapitán české reprezentace nám v rozhovoru prozradil, proč přichází právě teď, na co se v kabině těší nejvíc a jaký vzkaz má pro fanoušky před nadcházející sezónou.

Tatran v Superfinále padl a je stříbrný
Duel o titul rozhodla první polovina poslední části.








