Sestava Tatran Střešovice

Rebro (Fibiger) - Tlapák, Kreysa, Komárek, Sádlo, Sládeček, Langer, Beneš, Pixa, Piták, Meliš, Vítovec, Gašparík, Švéda, Ullmann, Váňa

Sestava 1.SC Vítkovice

Souček (Gurkovský) - Firda, Polášek, Oborák, Sladký, Gattnar, Šebesta, Řezanina, Nehera, Rýpar, Děček, Hájek, Bräuer, Hubálek, Jastřembský, Delong, Malina, Besta

Branky a nahrávky: 2. Langer (Beneš), 15. Komárek (Ullmann), 25. Kreysa (Sádlo), 27. Komárek (Váňa), 29. Gašparík (Vítovec) - 14. Bräuer (Besta), 19. Gattnar (Firda), 19. Jastřembský (Delong), 24. Rýpar (Delong), 33. Delong (Besta), 55. Gattnar (Delong). Rozhodčí: Pavel Kačer Ondřej Vašíček. Diváci: 172.

Tatran neudržel vedení nad Vítkovicemi a přichází o tři body

Skvěle rozehrané utkání muži neudrželi až do úplného konce. Ačkoliv v utkání s Vítkovicemi mohli bodovat, nakonec si všechny tři body odváží soupeř z Ostravy.

Tatranští zažili parádní vstup do utkání. Hned zkraje druhé minuty se po pasu od Marka Beneš trefil Filip Langer a domácí šli do vedení. Vedení domácím vydrželo přes deset minut, pak se ale prosadil Marek Bräuer a rázem bylo srovnáno, dokud Mikuláš Komárek neposlal míček za Součkovo rameno a poslal domácí opět do vedení. Postupem času si Vítkovičtí začali více dovolovat, výsledkem bylo odskočení na 3:2 z jejich pohledu. Nic na tom neměnil ani fakt, že Tatranští v první dvacetiminutovce přestříleli svého soupeře.

S druhou dvacetiminutovkou Ostravané ještě upevnili svůj náskok, postupem času se ale Fridrichova družina dostala do vedení 5:4, které jí ale vydrželo pouhé čtyři minuty. Pak hosté opět vyrovnali krok a toto skóre vydrželo až do pětapadesáté minuty. V ní šli do vedení opět hosté, tentokrát už ale naposledy - Střešovice na hozenou rukavici neuměly zareagovat a dobře rozehrané utkání ztratily

I když mohly všechny tři body zůstat v Praze, což by domácím opravdu hodně pomohlo, nakonec si je všechny sebou vlakem odváží soupeř. Některé pasáže hry dle Fridricha byly zvládnuty dobře a na hru se dalo dívat, následovaly ale pasáže, kdy hráči zcela vypadli z tempa a na tom je ještě potřeba zapracovat. Znovu se kola Superligy rozjedou až po reprezentační pauze, pro Tatran to tedy znamená, že další utkání odehraje 25. října proti Mladé Boleslavi

Milan Fridrich (Tatran): Zápas byl dnes rozdělen na několik pasáží. V době, kdy jsme dodržovali herní taktiku a hráči byli na hřišti, tak to byl pěkný zápas. Bohužel, v části hry jsme úplně vypadli. Na tom ještě musíme výrazně zapracovat. Děkujeme soupeřům a divákům za zápas.

Pavel Brus (Vítkovice): No, co říct. Dnešek začal pěkně, sluníčko, kávička. Pak sebevrah na kolejích a teď z naší strany velká hromada .... Pomalé, nekvalitní, nahraváme soupeři, po sobě hážeme granáty, nekvalita, bez inteligence. No a máme tři body. Trošku se bojím cesty zpět. Díky soupeři.