Sestava TJ Sokol Královské Vinohrady

Weissgärber (Mazák) - Jelínek, Vnuk, Kachnič, Linhart, Hartman, Gregor, Skřivánek, Hájek, Záň, Zbyněk Stuchlík, Ondřej Stuchlík, Rossi, Houra, Svoboda, Harnesk

Sestava Tatran Střešovice

Fibiger (Rebro) - Tlapák, Kreysa, Komárek, Mühlfait, Sádlo, Slavík, Sládeček, Kolísko, Langer, Mochan, Pixa, Piták, Švéda, Ullmann

Branky a nahrávky: 15. Skřivánek, 18. Skřivánek, 24. Linhart, 28. Hartman, 33. Linhart, 55. Stuchlík 3. Tlapák, 6. Piták, 13. Slavík, 42. Sládeček, 60. Slavík. Rozhodčí: František Pangerl, Jiří Šedivý. Diváci: 102.

Tatraňáci neudrželi nadějné vedení a prohrávají 5:6

Dobře rozehraný duel s Vinohrady mužům nevyšel. Střelecky se trápili a to se pak promítlo i do vývoje, když soupeř odskočil na rozdíl dvou branek a Střešovičtí mu nestačili sekundovat.

V duelu s papírově slabším soupeřem šli Tatraňáci do vedení již ve třetí minutě, během následujících jedenácti minut si pak Fridrichův výběr připsal další dvě branky. Domácí se ale nevzdávali a ještě do konce první dvacetiminutovky snížili na rozdíl jediné branky. Zatímco domácí Vinohrady vyslali na Tomáše Fibigera deset střel, to opačným směrem jich putovalo hned devatenáct, ale ovoce to nepřineslo.

V prostřední třetině se pak role obrátily. Zatímco v úvodu dominoval Tatran, byť byl slabší v produktivitě než soupeř, ve druhé dvacetiminutovce převzal otěže zápasu tým Michala Pazdery a odskočil do vedení na 5:3. Střešovickým se nepodařilo proměnit ani nabídnutou přesilovku ze závěru třetiny. Čtvrtý gól Tatranu přišel až ve dvaačtyřicáté minutě, v závěrečné minutě se snažil ještě o vyrovnání, utkání ale skončilo stavem 4:5 z pohledu Střešovic.

Fridrichovci si tak z Vinohrad do Střešovic neodvážejí ani jeden bod, byť to vypadalo nadějně. Nyní je čeká semifinále Poháru s Chodovem na Jižním Městě. Již v pátek do s Chodovskými nevyšlo, když Tatranu nadělili jedenáct gólů. Následně ve čtvrtek 20. prosince muži ještě odehrají duel se Spartou

Michal Pazdera (Vinohrady): Dnes šťastné vítězství. Hlavně v závěru jsme měli opravdovou kliku. Nicméně kluci makali a byli odměněni za to, že se drželi pokynů a věřili i za stavu 0:3, že mohou se zápasem něco udělat. Jsme rádi, že zápas mohli dohrát i naši mladší hráči. Děkujeme soupeři i rozhodčím za zápas.

Milan Fridrich (Tatran): trenér hostí se nedostavil k vyjádření