neděle 28.2.2021
MSH Mladá Boleslav
25. kolo

Muži nedokázali najít recept na Mladou Boleslav

Nedělní utkání se střešovickým florbalistům nevydařilo. S týmem z Mladé Boleslavi prohráli vysoko 7:1 a pro tuto chvíli se v tabulce propadli na čtvrté místo.

Utkání mezi Tatranem a Bolkou bylo poměrně očekávaným střetem. Napínavý souboj do posledních vteřin mezi prvním a třetím celkem Superligy se však nekonal.

Domácí Boleslav se dostala ke slovu již ve třetí minutě, kdy se ujala vedení. Stav 1:0 ovšem vydržel poměrně dlouho a vše nasvědčovalo tomu, že se o body ještě bude svádět lítý boj. Bohužel však pro Tatran, ve druhé třetině začala být nadvláda vedoucího týmu tabulky jasně znatelná. Pražané sice ještě dokázali ubránit vlastní oslabení, následně však přišla řada individuálních chyb, kterou tak zkušený celek musel zákonitě potrestat. To se stalo hned třikrát a domácí se během sedmi minut dostali do vedení 4:0.

Třetí třetina nezačala pro Střešovice lépe. Rychlý nástup Mladé Boleslavi znamenal navýšení na 7:0. Ve Čtyřicáté čtvrté minutě bylo o zápase rozhodnuto. Čisté konto domácího brankáře nakonec překazil půl minuty před koncem Petr Brauferger, po nahrávce Matěje Havlase a společně dokázali potrestat chybu domácích v jejich obranném pásmu. Tatran tak z Boleslavi odjíždí alespoň s jednou vstřelenou brankou.