Sestava Panthers Otrokovice

Michajlovič (Malina) - Sovják, Uhrinovský, Rožnovják, Jurčík, Zapletal, Szweda, Kostka, Martin Nagy, Gál, Zimmer, Michal Nagy, Švajný, Kittel, Kvapil, Volek, Vykopal, Petřík, Čevela

Sestava Tatran Střešovice

Rebro (Fibiger) - Tlapák, Kreysa, Komárek, Svačinka, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Kolísko, Langer, Beneš, Pixa, Meliš, Svoboda, Vítovec, Švéda, Ullmann, Váňa

Branky a nahrávky: 29. Kostka (Petřík), 50.Gál (Zimmer), 51. Uhrinovský (Gál) - 27. Sládeček (Komárek), 35. Sládeček (Ullmann), 41. Langer (Beneš), rozhodující nájezd Ullmann. Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka. Diváci: 264.

Čtvrtá výhra! Tatran vyhrál po nájezdech a veze domů další body do sbírky

Tak to je sen! Čtvrtý duel v řadě Tatran zlomil ve svůj prospěch, podruhé navíc v prodloužení (tentokrát až v nájezdech). Pražané tak dokázali, že umí vybojovat body i za vyhrocené situace, tedy v okamžiku, kdy je hranice mezi výhrou a prohrou nejtenčí.

Boj o každý kousek hřiště. Tak by se dala charakterizovat úvodní třetina duelu na domácí půdě Panthers. Otrokovičtí bránili co to šlo, rady si s nimi nevěděla ani elitní střešovická pětka - v posledním možném okamžiku míčku vždy do cesty vstoupila něčí noha či hůl, skóre se tak měnilo až začátkem druhé dvacetiminutovky.

Ačkoliv hosté z Prahy šli v šestadvacáté minutě do vedení, po vyloučení Sládečka za sekání se během pár sekund prosadil domácí Kostka a skóre bylo opět rázem vyrovnané. Po několika soubojích ve středu hřiště doputoval míček za záda Michajloviče podruhé, následně Fridrichův tým mohl skórovat v přesilové hře, tu ale Pražané nevyužili. Dramatické boje se přenesly až do závěrečné třetiny, základní hrací část končila za stavu 3:3 a po prodloužení následovaly nájezdy. V těch byl úspěšnější pražský celek po rozhodujícím gólu kapitána Filipa Ullmanna, tým z Prahy šest si domů odváží dva body a již počtvrté v řadě zvítězil.

Po čtyřech zápasech má Ullmannův tým deset bodů a patří mu průběžně druhá pozice, příští neděli svedou bitvu na Jižním Městě s prvním Chodovem.