Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Tatran - Znojmo 12:0

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 17.2.2019

Kolísko pěti góly sestřelil Znojmo, Rebro má další nulu!

S T Ř E Š O V I C E - Muži si připsali další výhru v řadě, celkově již pátou. Podruhé během čtyř utkání navíc slaví Michal Rebro udržené čisté konto! Maskovaný muž rozšířil svou sbírku na tři čistá konta ve své kariéře, navíc posunul svůj letošní rekord, kterého nedosáhl žádný jiný superligový brankář.
25., neděle 17.2., STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Domácí
12:0
Znojmo Hosté
(2:0, 9:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Langer, 9. Ullmann, 22. Kolísko, 25. Ullmann, 25. Pixa, 29. Kolísko, 30. Meliš, 33. Kolísko, 35. Kolísko, 36. Beneš, 38. Sládeček, 53. Kolísko. Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka. Diváci: 104.
Tatran
Rebro (Fibiger) - Tlapák, Kreysa, Komárek, Mühlfait, Sládeček, Kolísko, Langer, Beneš, Pixa, Meliš, Ullmann
Znojmo
Chrást (Hándl) - Palát, Horák, Krejčíř, Novák, Procházka, Ďuriška, Kučera, Juříček, Kladivo, Mašek, Kriš, Šindelář, Kucharič, Daberger

Komentář k zápasu

To byla jízda! Tatraňáci doma nedali poslednímu Znojmu ani na chvíli šanci a v předposledním zápase základní části dokazují, že před blížícím se play-off mají formu. A to do utkání nezasáhli v plné sestavě, i tentokrát šli do boje v okleštěné formě 11+2

Ačkoliv celý tým předvedl neskutečnou šou, vypíchnout je potřeba dva borce: devatenáctiletého Jakuba Kolíska, který se zapsal do statistik hned sedmkrát. Pět gólů sám nastřílel, dva pak připravil svým spoluhráčům. V jednadvaceti zápasech Kolísko doposud posbíral dvaadvacet bodů (12+10), teď přidal dalších sedm

Druhým nejviditelnějším hráčem se stal s patnácti zásahy Michal Rebro. Maskovaný borec letos vychytal druhou nulu sezóny a je v této kategorii nejúspěšnější brankář Superligy! Ani Souček s Barákem a Bauerem nejsou v této kategorii lepší! Žádnému jinému superligovému brankáři se totiž nepodařilo letos vychytat ani jednu nulu, natož hned dvě. Tímto primátem se může chlubit pouze střešovický Rebro, který tak ukazuje, že má před play-off parádní formu (první nulu vychytal v utkání se Spartou 27. ledna). Žebro, jak Tatraňáci svému parťákovi přezdívají, má tak třetí nulu v kariéře. O tom se mu před pár týdny ani nesnilo, že by přidal další, natož hned dvě.

I když to tak v první dvacetiminutovce nevypadalo, schylovalo se k velké bouři. Domácí v prvním dějství vstřelili dvě branky, pořádnou kanonádu si nechali do prostřední části, když devíti góly připravili hosty o poslední zbytky naděje na body. Dvanáctou branku pak přidal sedm minut před koncem opět Kolísko a zaznamenal tak již zmíněnou pátou branku večera. 

Poslední utkání základní části čeká muže příští neděli v Ostravě proti Vítkovicím. Zde se ukáže, v jak velké formě před vyřazovací části hráči jsou.

Ohlasy trenérů

Milan Fridrich (Tatran): Dnes jsme díky 2.třetině zápas výrazně zjednodušili. Považujeme si udržené nuly. Děkujeme soupeři a divákům. Pěkný večer.

Jan Šťastník (Znojmo): Dnes nás Tatran jednoznačně předčil a zaslouženě zvítězil, na play down budeme připraveni lépe. Děkuji soupeři za utkání.

Naši partneři