2:2, 2:5, 1:3

pondělí 5.10.2020
Sportovní centrum Řepy
6. kolo

branky: 1. Martin Pánek, 14. Milan Meliš, 26. Filip Langer, 36. Matěj Havlas, 46. Martin Šindelář - 18. Jiří Besta, 20. Šimon Hatala, 22. Jan Šebesta, 23. Rostislav Gattnar, 28. Rostislav Gattnar, 33. Marek Bräuer, 35. Šimon Kuczera, 45. Jan Šebesta, 53. Rostislav Gattnar, 59. Adam Delong; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 15 - Lukáš Souček 30; po třetinách: 2:2, 2:5, 1:3;

První prohra mužů v sezóně

Tatran po třech výhrách v řadě narazil. V zápase bez díváku, ale před televizními kamerami utrpěl první porážku této sezóny. Rivalové z Vítkovic si svou vítěznou šňůru naopak prodloužili na 6 zápasů.

Dravost, kterou v této sezóně Tatran disponuje se ukázala hned v 1. minutě utkání, když Martin Šindelář zpoza brány přesně našel Martina Pánka. Po střešovickém gólu přišla etapa bez branek, ale rozhodně ne bez šancí, které byly na obou stranách. Až po více než 10 minutách se výběhem přes celé hřiště a následnou přesnou trefou blýsknul Milan Meliš, kterému v prvopočátku akce nahrával Pavel Sládeček. Vedení domácích bohužel nevydrželo ani o konce třetiny. Po několika neúspěšných střelách se dokázali prosadit i Vítkovice, a to dokonce dvakrát.

Za stavu 2:2 přišlo několik vteřin před koncem 1. části ještě vyloučení na straně Střešovic, které Ostravané dokázali využít ve svůj prospěch, poslat svůj tým do vedení a minutu na to ještě nevýšit na 2:4. O několik minut později opět rozfoukal plamen naděje Filip Langer, který po nahrávce Ondřeje Němečka vstřelil kontaktní gól. Bohužel Tatranu se nedařilo i přes mnohé šance vstřelit branku, a tak začali Vítkovice ve vedení odskakovat. Skóre se zastavilo až na rozdílu 4:7, když snížil Matěj Havlas, kterému asistoval opět Němeček.

I poslední část nakonec dopadla lépe pro hosty. Jednou se sice ještě trefil Martin Šindelář po asistenci Ondřeje Vítovce, ale Vítkovice měli mušku přesnější a za záda střešovického brankáře dokázaly dostat ještě 3 míčky. Utkání skončilo s výsledkem 5:10 a stalo se první střešovickou porážkou této sezóny. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen auto 4. tatranské branky Matěj Havlas.