Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Pardubice - Tatran 0:7

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 27.1.2019

Rebro vychytal nulu, Tatran veze v okleštěné sestavě z Pardubic tři body

Muži i v okleštěné sestavě dokázali porazit Sokol Pardubice vysoko 7:0, Michal Rebro si navíc připsal první nulu v letošní sezóně. Hned v pondělí Tatraňáci vyzvou v Plzni Liberec. A pokud jej porazí, mají jisté play-off.
22., neděle 27.1., SH Dašická Pardubice
Pardubice Domácí
0:7
Tatran Hosté
(0:1, 0:4, 0:2)
Branky a nahrávky: 16. Kreysa, 22. Ullmann, 23. Meliš, 34. Kreysa, 34. Kolísko,, 52. Švéda, 59. Kolísko. Rozhodčí: Martin Both, Vladimír Černín. Diváci: 272.
Pardubice
Haleš (Levínský) - Oubrecht, Petr, Janeček, Zozulák, Kourek, Teichman, Dlesk, Škeřík, Slabý, Pakosta, Šmíd, Prix, Žáček, Bílý, Krigovský, Kaluža, Petržela
Tatran
Rebro (Fibiger) - Tlapák, Kreysa, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Kolísko, Langer, Pixa, Piták, Meliš, Vítovec, Švéda, Ullmann

Komentář k zápasu

Tatran zavítal do Pardubic v okleštěné sestavě, v základu chyběli někteří klíčoví borci, přesto to na výkonu nijak nebylo znát. Domácí, kteří Střešovické normálně trápí, tentokrát nebyli ve své kůži. V první třetině se projevil pouze Filip Langer, když využil přesilovku pět sekund před jejím vypršením. Nejvíce se převaha hostů projevila v prostřední části, kdy tým Milana Fridricha nasázel čtyři branky. 

Domů do Prahy si Tatran odváží tři body a celkový zisk šestatřiceti bodů, pojištěnou pátou pozici a klid na florbalky před dalším utkáním. Čtvrtý Chodov má jednapadesát a šestý Liberec dvaatřicet bodů. A právě s Libercem svedou zítra naši borci zásadní duel, který navíc bude před kamerami České televize. Pokud zítra tým Filipa Ullmanna vyhraje, bude mít tři kola před koncem základní části Tipsport Superligy jisté play-off. 

Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec| pondělí 28. ledna od 19:00| MS Hala Plzeň

Ohlasy trenérů

Ladislav Štancl (Pardubice): Skóre utkání jasně ukazuje, v čem byl dnes největší rozdíl. Utkání bylo odbojované. Chyběl klid v koncovce, přesnější muška a důslednější přístup v obraně, abychom vůbec mohli pomýšlet na nějaké body. Máme dva týdny na to, připravit se na klíčové zápasy, které nás čekají.

Milan Fridrich (Tatran): Dnes velice dobře odbojované utkání. Díky tomu, že se nám i dařilo v koncovce, vypadá výsledek jasně, ale byl to tuhý boj o každý metr. Do dalších zápasů ještě musíme přidat. Děkujeme soupeři a divákům.

Naši partneři