Sestava 1.SC Vítkovice

Ranochová (Drbalová) - Zelinková, Vachušková, Prontekerová, Reindlová, Zikmundová, Válková, Lexová, Viplerová, Machková, Zabavská, Houžvičková, Faťunová, Vlachová, Rybínová, Kramperová

Sestava Tatran Střešovice

Provázková (Christianová) - Suchá, Jiráková, Frantiková, Tožičková, Plášková, Pekárková, Preisslerová, Řepková, Nosková, Vávrová, Vrbová, Peštová, Svačinová, Belicová, Kellovská, Hanzlíková

Branky a nahrávky: 19. Zabavská, 39. Vachušková - 5. Suchá, 5. Vávrová, 13. Kellovská, 28. Vávrová, 30. Kellovská, 45. Vávrová, 49. Hanzlíková, . Rozhodčí: Tomáš Novák, Tomáš Sommer. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 102.

S lvicemi z Chodova to nevyšlo, Tatran doma prohrává 2:7

Ani Hana Ranochová v bráně domácích nezastavila salvu střel Chodova a několik střel skončilo za jejími zády. Chodov na Praze 6 zanechal sedm gólů, naopak si ze STODOLY odvezl tři body.

Vedoucí celek soutěže zavítal tentokrát v rámci čtrnáctého kola Extraligy žen do STODOLA Arény. Speciální zápas to byl beze sporu pro Hanu Ranochovou, která zaklekla mezi tři tyče v dresu Tatranu, byť je v něm na hostování právě z Chodova. Právě na ni dnes vsadil trenér Pavel Skazko při výběru brankářky. Své spoluhráčky Ranochová totiž velmi dobře zná, ale ani to jí nebylo nic platné. Již od páté minuty hosté vedli 2:0

Ačkoliv si domácí tým tvořil šance, hostující Kristýnu Provázkovou často musely podržet její spoluhráčky, nakonec z toho byla jen další branka chodovských lvic. Radost domácím fanouškům v pražském derby přinesla v devatenácté minutě Barbora Zabavská, která týmu přispívá především přesnými přihrávkami. Jediný gól ale nemohl nic změnit, navíc o dominujícím týmu bylo jasno i ze statistik: Chodov na Ranochovou vyslal v první části třináct střel, Tatranky pouze pět

Ve druhé třetině pak Skazkovy svěřenkyně začaly Chodovanky trápit ještě intenzivněji, vznikla z toho ale jen další příležitost pro hosty: nařízené trestné střílení. Karolína Kellovská ale na Ranochovou neuspěla, skóre tak stále bylo 1:3. Dlouho to Kellovskou mrzet nemuselo, o minutu později se radovala z gólu ve hře. S osmatřicátou minutou přišlo vyloučení hostů a Zabavská se opět vyznamenala - své spoluhráčce Karolíně Vachuškové naservírovala míček a domácí slavili druhou branku. Stavu 5:2 po dvou dvacetiminutovkách hosté využili, přidali ještě dvě branky a na Jižní Město si odváží tři body. Přesto mohl být s výkonem svých hráček Skazko spokojený.

Pavel Skazko (Tatran): Velký respekt holkám za předvedený výkon. Holky nechaly při hře na dvě lajny na hřišti vše. Soupeři děkujeme za super přípravu do dalších důležitých zápasů.

Lukáš Procházka (Chodov): Vcelku fajn zápas, mnohem lepší než jsme předvedli v pátek. Samozřejmě na to měl vliv i aktivní a sympatický výkon soupeře. K lepšímu výsledku nám scházel větší klid v útočné fázi a někdy i větší tlak směrem do branky. Soupeři děkujeme za zápas, věřím, že do play-off nakonec postoupí, zasloužil by si to.