Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Tatran - Brno 9:3

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 13.9.2018

Tatran válí dál! Výhra 9:3 jej posílá do čela Superligy

Fridrichovi muži zvládli i druhé domácí utkání a díky vysoké výhře se posouvají do čela celé Superligy, další utkání je pak čeká v Otrokovicích již tuto neděli.
3., čtvrtek 13.9., STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Domácí
9:3
Brno Hosté
(3:1, 2:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 5. Beneš (Meliš), 18. Tlapák (Váňa), 19. Meliš (Beneš), 22. Langer (Kolísko), 33. Kolísko (Beneš), 46. Meliš (Sládeček), 47. Beneš (Langer), 51. Beneš (Langer), 54. Langer (Meliš) - 15. Michal Pešák (Tomáš Pešák), 22. Koláčný (Šomodi), 60. Žák (Černý). Rozhodčí: Filip Drápal, Jakub Pospíšil. Diváci: 132.
Tatran
Fibiger (Rebro) - Tlapák, Kreysa, Komárek, Nehila, Svačinka, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Kolísko, Langer, Beneš, Mochan, Pixa, Meliš, Vítovec, Švéda, Ullmann, Váňa
Brno
Kuhn (Flek) - Černý, Lorenc, Gold, Němec, Radek Šomodi, Kadavý, Pešák, Koláčný, Voltner, Bajnar, Marek, Michálek, Fajt, Konečný, Surkoš, Petr Šomodi, Žák, Pešek

Komentář k zápasu

Tak to je pecka! Střešovice i ve třetím duelu po sobě vychází jako vítězové! Černá ruka Beneš - Langer opět řádila a byla jednou z hlavních postav další výhry. Tatran ve STODOLE řádil a získal výhru nad Bulldogs. A nejedná se o žádnou obyčejnou výhru, nýbrž o vítězství rozdílem třídy (9:3).

Skóre duelu otevřel v páté minutě Marek Beneš, čímž se pomalu otevřela střelnice. Sice první dvacetiminutovka skončila "pouze" 3:1, počet střel ale mluvil jasně: domácí poslali na bránu soupeře hned sedmnáct střel, hosté o deset méně. To nejzajímavější ale přišlo až v poslední periodě: odskočení na skóre 9:3, největší zásluhu na tom všem měl Marek Beneš, který se po zranění neskutečně rozjel. Třetí zápas, druhý hattrick v řadě. Celkově během těchto utkání posbíral jedenáct bodů. 

Skvěle se do sestavy zapojil i Filip Langer, junior, jenž dokazuje, že zvládá hrát i nejvyšší domácí soutěž, vypovídá o tom alespoň jeho bodový příspěvek (8 bodů během tří duelů - 4+4). Další utkání čeká muže v neděli, do té doby můžou svěřenci Milana Fridricha odpočívat a nabírat síly na zisk dalších bodů.

Ohlasy trenérů

Milan Fridrich (Tatran): Dnes se utkání hrálo hodně nahoru a dolů, když jsme hráli rychle s míčkem, dostávali jsme se do šancí. Chvílemi jsme pouštěli soupeře zbytečně do utkání. Děkujeme soupeři a divákům.

Rostislav Kohút (Brno): První dvě třetiny jsme s domácími hráli vyrovnané utkání. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že se zápasem ještě něco uděláme. Bohužel dvě branky do naší sítě rozhodly zápas. V dnešním utkání jsme se opět o něco zlepšili. Děkuji svým hráčům za výkon a soupeři gratuluji k výhře.

Naši partneři