Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Tatran - Jižní Město 3:10

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 20.1.2019

Tatranky schytaly desítku, s Ivanti body neberou

Zatímco na turnaji Czech Open Tatranky dokázaly Tigers porazit, v sezóně se jim to prozatím nedaří. Nejinak tomu bylo i tentokrát, soupeřky se navíc blýskly deseti brankami.
18., neděle 20.1., STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Domácí
3:10
Jižní Město Hosté
(0:4, 1:4, 2:2)
Branky a nahrávky: 24. Machková, 49. Reindlová, 60. Zabavská - 7. Řezáčová, 9. Hyršlová, 10. Řezáčová, 12. Kubišová, 29. Polívková, 30. Chudá, 34. Chudá, 40. Kubišová, 42.- Kubišová, 59. Beránková. Rozhodčí: Karel Balla, Vojtěch Typl. Diváci: 73.
Tatran
Drbalová (Ranochová) - Višvaderová, Reková, Zelinková, Prontekerová, Reindlová, Zikmundová, Válková, Viplerová, Machková, Zabavská, Houžvičková, Matěvosova, Faťunová, Vlachová, Rybínová, Kramperová
Jižní Město
Karli (Špačková) - Hermannová, Pisárová, Kvasková, Hyršlová, Řezáčová, Pálková, Billá, Beránková, Šnajberková, Chudá, Kubišová, Šebestová, Chvátalová, Polívková, Špačková, Kleinová

Komentář k zápasu

Přestože si Tatranky na své soupeřky z Jižního Města věřily, hráčky Tigers přijely ve výborném rozpoložení a od sedmé minuty se ujaly vedení, které postupně navyšovaly. Ačkoliv domácí v bráně držela svými výkony Eliška Drbalová, po první dvacetiminutovce bylo skóre 4:0 pro soupeřky. 

Nepatrný zvrat nastal začátkem další části, když Eliška Machková po přihrávce Barbory Zabavské rozvlnila síťku i v brankovišti Ivanti, do konce dvacetiminutovky se soupeřky ale trefily znovu čtyřikrát. O aktivitě na hřišti vypovídá i statistiky z druhé části - soupeřky vyslaly na bránu jedenáct střel, domácí Tatran pouze čtyři. Patnáct sekund před finální sirénou Zabavská upravila na konečných 3:10, tentokrát žádný bod ve STODOLE nezůstal. 

Nyní čeká extraligu přestávka, po ní vyzvou svěřenkyně Pavla Skazka doma Liberec

Ohlasy trenérů

Pavel Skazko (Tatran): Dnes zasloužená prohra. Nestihli jsme nástup hostí a celý zápas tahali za kratší konec. Umíme to rozhodně líp. Pauzu využijeme na intenzivní přípravu na závěr základní části a půjdeme si pro play off. Děkujeme soupeřům a neúnavným fanouškům!

Markéta Šteglová (Tigers):  Naše hra v prvních dvou třetinách byla více v tempu. Podařilo se nám dát góly a potom hrát v klidu. Jsme rádi, že jsou před soustředěním všichni zdraví. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů a děkujeme za zápas.

Naši partneři