Sestava Tatran Střešovice

Ranochová (Drbalová) - Višvaderová, Reková, Vachušková, Prontekerová, Reindlová, Lisová, Zikmundová, Válková, Viplerová, Machková, Zabavská, Marko, Houžvičková, Matěvosova, Faťunová, Vlachová, Rybínová, Krameprová

Sestava FbŠ Bohemians

Fialová (Fišerová) - Nachtmanová, Křemenáková, Suková, Vatahová, Vostracká, Staňková, Denková, Volkmannová, Drugdová, Böhmová, Šnebergrová, Vaníčková, Ježková, Havlová, Přerostová, Krňolouvá

Branky a nahrávky: 8. Reková, 17. Viplerová, 20. Reková, 31. Houžvičková, 40. Reindlová - 12. Suková, 21. Přerostová, 34. Krňoulová, 58. Vatahová. Rozhodčí: Václav John, Lukáš Starý. Diváci: 77.

Tři body! Tatranky oplácí Plzni porážku z prvního kola a mají třináct bodů

Ačkoliv to ve venkovním utkání s Plzní nevyšlo, doma utkání Tatrankám sedlo a nováčka z Plzně poráží. A co víc, v základním hracím čase a berou tak tři body!

Tatranky to zvládly! Plzni vrací porážku z prvního vzájemného utkání a v domácím prostředí získávají nad nováčkem soutěže tři body. Domácí podpořeni o fanoušky šli do vedení již v osmé minutě a i když soupeř po čtyřech minutách srovnal, dokázal výběr Pavla Skazka navýšit po využitém trestném střílení, následně pak z hole Žanety Rekové odskočit do vedení na 3:1

Ironií je, že střešovické ženy vedly po první dvacetiminutovce 3:1, přitom na brankářku soupeře Kateřinu Fialovou vyslaly pouze čtyři střely! Tomu se říká střelecká muška! Co čert ale nechtěl, Plzeňanky dokázaly v následující dvacetiminutovce najít recept na Hanu Ranochovou a snížily na 2:3 z jejich pohledu. Přesto si Tatranky udržely vedení, které se následně opět ztenčilo na rozdíl jediné branky, v poslední minutě druhé dvacetiminutovky pak poslala svým jediným gólem v utkání Daniela Reindlová tým do vedení opět o dva góly na 5:3

Zle mohlo být koncem zápasu. Plzeňský tým opět snížil na rozdíl jediné branky, přesto naštěstí ani při hře bez brankáře nevyrovnal a domácí se mohli radovat z výhry s plným ziskem bodů. Tatranky mají třináct bodů, na deváté pozici ale nejspíš zůstanou i nadále - aktuálně osmý Jičín má sice dvanáct bodů, v neděli jej ale čeká utkání s hůře postavenými Židenicemi a čeká se výhra právě týmu z města pohádek, který tím pádem opět bodově odskočí. Extraligu nyní po vzoru mužské Superligy čeká přerušení z důvodu domácího šampionátu mužů, které startuje již 1. prosince. A Tatran bude mít na tomto mezinárodním turnaji svá želízka v ohni - Marek Beneš, Ondřej Němeček a Filip Langer figurují na finální soupisce pro tento turnaj.

Pavel Skazko (Tatran): Pro nás důležitá výhra směrem k dalšímu průběhu sezóny. S výkonem tentokrát spokojeni být nemůžeme, obzvláště druhá třetina byla z naší strany tragická. Děkujeme soupeřům a hlavně naším skvělým fanouškům za pevné nervy.

Vít Procházka (Plzeň): Otevřené utkání, které se divákům muselo určitě líbit. Bohužel pro nás byl tentokrát Tatran úspěšnější v koncovce. Utkání rozhodly naše chyby v první třetině. Přesto chválím děvčata za nasazení až do konce a zdravím všechny marody do Plzně. Děkujeme soupeři a divákům.