Sestava Tatran Střešovice

Franková (Kubíčková) - Suchánková, Tomanová, Rozenbergová, Oháňková, Mošťková, Křížková, Slezáková, Jakubkovičová, Reimerová, Pejzlová, Cholinská, Grufíková, Bořutová, Ryšava

Sestava itelligence Bulldogs Brno

Ranochová (Drbalová) - Reková, Vachušková, Prontekerová, Reindlová, Zikmundová, Válková, Viplerová, Machková, Zabavská, Houžvičková, Matěvosova, Faťunová, Vlachová, Kramperová

Branky a nahrávky: 24. Pejzlová, 51. Mošťková, 60. Suchánková - 14. Reindlová, 40. Zabavská, 53. Reková, rozhodující nájezd Viplerová. Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný. Diváci: 76.

Viplerová ve čtrnáctém kole nájezdů rozhodla o výhře Tatranu!

Ženy si připisují druhou výhru v řadě. Ačkoliv prvně tým Pavla Skazka vedl, v posledních sedmi sekundách zápasu se domácí ale dokázali vrátit do utkání a poslali zápas do prodloužení.

Ženy si připisují další dva body do tabulky! V minulém utkání si poradily s Jičínem a posunuly se tabulkou nahoru na úkor Olomouce. A právě s ní se utkaly v neděli 13. ledna. Utkání se již od začátku vyvíjelo lépe pro hostující Tatran, který si zajistil ve čtrnácté minutě jednobrankový náskok. O ten sice přišel v prostřední části, ještě osm minut před koncem zápasu ale ještě vedl 3:2

Sedm sekund před koncem se ale domácí vzepřeli a podařilo se jim srovnat krok. V prodloužení si nikdo dva body nevystřelil, muselo se tak rozhodovat pomocí nájezdů. V těch se odjelo neskutečných čtrnáct kol, v tom posledním rozhodla pro Pražanky Anežka Viplerová a dva body putují do STODOLA Arény

Pro tým Pavla Skazka se jedná o druhý kvalitní výkon za sebou, vypadá to tak, že vánoční přestávka Tatrankám prospěla a jsou ve kvalitní formě. Další zápas odehrají příští neděli před domácími fanoušky s Tigers.