Nábor

CHCI BÝT TATRAŇÁK - CO UDĚLAT JAKO PRVNÍ?

Kontaktujte šéftrenéra Akademie Pavla Hudíka, který vás nasměruje na ukázkový trénink příslušné kategorie a probere s vámi vše podstatné!
Nově můžete vyzkoušet také Tatranskou Akademii v nové sportovní hale v Řepích, kterou má na starost šéftrenér řepské Akademie Michal Plecitý.

Kontakt: pavel.hudik@tatran.cz | 608 275 695
Kontakt: michal.plecity@tatran.cz | 728 609 038

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nábor do florbalových družstev Tatranu Střešovice pro hráče a hráčky od čtyř let probíhá celoročně ve Sportovní hale TJ Tatran Střešovice (ul. SIbeliova 368, Praha 6) a v Unihoc Aréně na Stadiónu mládeže Kotlářka (ul. Na Kotlářce 1, Praha 6). Po domluvě s trenérem se stačí dostavit na vybraný trénink!

Dopravní spojení do Unihoc Areny: BUS č.131 ze zastávky Hradčanská (metro "A") do zastávky Na Santince, poté pěšky přes přechod kolem restaurace Cesta časem na Stadión mládeže Kotlářka, cca 150 m).

Dopravní spojení do Střešovic: tram č.1 ze zastávky Hradčanská (metro "A") do zastávky Ořechovka, poté pěšky přes přechod po schodech do kopce kolem kostela sv.Norberta a ZŠ Norbertov, cca 350 m).

S sebou si přineste sportovní obuv a oblečení. Další florbalový materiál (hokejku, brankářskou výstroj) vám pro začátek rádi zapůjčíme.

Nábor probíhá formou zapojení do tréninku se zaměřením na rozvoj pohybových schopností a florbalových dovedností hráčů a hráček. Nemusíte se ničeho obávat, co neovládáte, to Vás naučíme! Proto jste také přišli na trénink.

Pokud se chcete na trénink nejdříve pouze podívat, dejte nám vědět. Rádi vás uvidíme a představíme vám vše důležité.

Počet tréninků se pohybuje mezi 2 až 5 týdně, v závislosti na stáří hráče či hráčky. Pro začátek je nezbytné navštěvovat alespoň 2 z nabízených tréninků. Rozpis tréninkových hodin naleznete na stránce příslušné věkové kategorie, ale opět je lepší se domluvit na podrobnostech přímo s jedním z šéftrenérů, protože může docházet k operativním změnám.

Jsme zkrátka velmi živý sportovní klub a pokud si přijdete vyzkoušet svůj první florbalový trénink, rádi vás přivítáme a uděláme vše pro to, abyste u nás byli spokojení!