Report utkání
V odvetě semifinálové série proti Vítkovicím musely střešovické ženy dotahovat jednozápasové manko, což matematicky znamenalo nutnost vítězství po 60 minutách. K tomuto cíli se tým Marka Michálka přiblížil už v 6. minutě, kdy jej do vedení poslala Aneta Machulková. Jenže Vítkovice chvíli před odchodem do kabin dokázaly srovnat a krátce po přestávce zapsaly další dva zásahy.
To se nakonec ukázalo jako klíčové. Domácí Tatran už pak dokázal jen korigovat a když se hostující hráčky v polovině poslední části trefily ještě dvakrát, bylo víceméně hotovo. Střešovice pak navíc inkasovaly ještě jednou a s Champions Cupem se rozloučily porážkou 2:6.
Další utkání čeká Tatran už v sobotu, kdy se vydá do Olomouce.
Logisteed Tatran Střešovice - 1. SC NATIOS Vítkovice 2:6
branky: 6. Aneta Machulková, 29. Linda Fuchsová - 20. Maja Helman, 21. Veronika Rybičková, 27. Malwina Zagórska, 48. Vendula Beránková, 50. Nela Sikorová, 58. Lenka Červená; rozhodčí: Nikola Husáková - Václav Patera; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Markéta Antalová 37 - Nikola Příleská 37; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:3
Hvězdy utkání
- DomácíLinda FUCHSOVÁ
- HostéLenka ČERVENÁ
Události utkání
- 60:00Ukončení 3. části
- 57:342:6GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 2:6Střelec gólu - #6 Lenka Červená
- 49:232:5GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 2:5Střelec gólu - #20 Nela SikorováAsistence - #22 Sára Seevaldová
- 47:162:4GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 2:4Střelec gólu - #10 Vendula BeránkováAsistence - #22 Sára Seevaldová
- 40:00Zahájení 3. části
- 40:00Ukončení 2. části
- 28:572:3GÓL Logisteed Tatran Střešovice! 2:3Střelec gólu - #16 Linda Fuchsová

- 26:591:3GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 1:3Střelec gólu - #71 Malwina ZagórskaAsistence - #9 Veronika Rybičková
- 20:321:2GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 1:2Střelec gólu - #9 Veronika RybičkováAsistence - #6 Lenka Červená
- 20:00Zahájení 2. části
- 20:00Ukončení 1. části
- 19:071:1GÓL 1. SC NATIOS Vítkovice! 1:1Střelec gólu - #19 Maja HelmanAsistence - #6 Lenka Červená
- 18:212 minVyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva Logisteed Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
- 05:231:0GÓL Logisteed Tatran Střešovice! 1:0Střelec gólu - #81 Aneta Machulková

- 00:00Zahájení utkání.
Preview utkání
V odvetě bude Tatran dotahovat manko z prvního duelu.
Čekání je u konce. Dva týdny po prvním utkání v Ostravě se semifinálová série Champions Cupu stěhuje do Prahy, kde bude družina Marka Michálka po úvodní prohře 4:7 odvracet konec v soutěži.
K tomu jí stačí jediné. Tatranu stačí Vítkovice porazit jakýmkoliv rozdílem v základní hrací době, aby sérii poslal do prodloužení. Gólové manko z prvního duelu tak vůbec nehraje roli. Pokud tak střešovické hráčky dokážou v rámci 60 minut vyhrát, následovat bude klasické desetiminutové prodloužení, případně nájezdy, které rozhodnou o postupujícím do finále.
Oba týmy přitom své předchozí ligové duely zvládly. Tatran nejprve uspěl v derby na Chodově, načež si doma zastřílel proti Dobrušce. Vítkovice v mezičase udolaly Bohemku a problém následně neměly proti Židenicím.
Odveta semifinále Champions Cupu mezi Tatranem a Vítkovicemi startuje ve středu v 19 hodin v SC Řepy.
Textový online přenos
Video online přenos
Lídři týmu




Statistiky hráčů
| Jméno | Body | |
|---|---|---|
| 1. | Lenka Červená | 3 (1 + 2) |
| 2. | Veronika Rybičková | 2 (1 + 1) |
| 3. | Sára Seevaldová | 2 (0 + 2) |
| 4. | Aneta Machulková | 1 (1 + 0) |
| 5. | Linda Fuchsová | 1 (1 + 0) |
| 6. | Maja Helman | 1 (1 + 0) |
| 7. | Malwina Zagórska | 1 (1 + 0) |
| 8. | Nela Sikorová | 1 (1 + 0) |
| 9. | Vendula Beránková | 1 (1 + 0) |












