Tatran Střešovice » Kampaň PLAYER | SUPPORTER | COACH

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 3.9.2019

Kampaň PLAYER | SUPPORTER | COACH

S příchodem nové sezóny přicházíme s novou marketingovou kampaní!

Ještě před úplným začátkem ligové sezóny bychom Vám rádi představili naši novou marketingovou kampaň PLAYER | SUPPORTER | COACH

Už v průběhu sprna jste měli šanci zaregistrovat výše zmíněná hesla v rámci nové kampaně, která má za úkol propojit všechny důležité a nedílné složky sportovního klubu, bez kterých by žádný klub nemohl ani existovat.

Kampaň je založena na 3 důležitých pilířích klubu, tak si je pojďme představit.


PLAYER

Hráč nebo hráčka každého věku s různou dovednostní úrovní. Sportovní klub by bez této složky postrádal svůj význam a tak bereme za důležité, aby se nám podařilo propojit všechny hráče a hráčky s ostatními členy klubu a Tatranem jako takovým. 


SUPPORTER

Pokud se bavíme o asi nejdůležitějších lidech v klubu, tak se nemůžeme bavit o nikom jiném než jsou rodiče a fanoušci výše zmíněných hráčů a hráček. Málo se o nich ví, ale svojí podporou a oddaností svým dětem popřípadě klubu samotnému si zaslouží určitě o dost větší pozornost a na to je tato kampaň připravena.


COACH

Nesmíme zapomenout ani na poslední velmi důležitou roli v klubu. Trenéři. Osoba, která jako druhá po rodičích tráví s hráči nejvíce času. Každý trenér v Tatranu zaměřuje svoji pozornost na rozvoj hráčů ve všech směrech. Bavíme se o rozvoji všech důležitých dovedností sportovce stejně tak jako o rozvoji osobnosti daného člověka. Trenéři se nepochybně podílejí velkou částí na životním vývoji hráče a proto je potřeba této skupině lidí věnovat pozornost.


S příchodem nové kampaně přišel i nový vizuální vzhled grafické linky klubu a vy si ji můžete prohlédnout níže.

Zápasový program

Facebooková a Instagramová událost na domácí zápasy

Abychom všechny tyto složky propojovaly směrem k zápasům elitních týmů mužů a žen, tak jsme si připravili krátké předzápasové rozhovory. Před každým zápasem se budeme ptát hráčů, fanoušků a trenérů, co si od daného zápasu slibují a jaké jsou jejich očekávání. Mohli jste již zahlédnout při pohárových zápasech mužů.

Na domácích zápasech budete mít šanci se dostat do pozápasového zhodnocení, které bude probíhat na Instagramu formou videorozhovorů. Toto jste mohli zahlédnout na domácím pohárovém utkání, kde jsme dělali rozhovor s hráčem Janem Kolískem, fanouškem Honzou Draslarem a trenérem Milanem Fridrichem. Podívejte se na něj níže.

V průběhů celé sezóny nás čekají ještě velké rozhovory a video medailonky s hráči, fanoušky a trenéry o jejich florbalových začátcích, zkušenostech, životních příbězích a všeho dalšího! Určitě se máte v rámci kampaně PLAYER | SUPPORTER | COACH na co těšit!

 
Naši partneři